Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

17.05.2024

День вишиванки у Рівненському ліцеї №27

Детальніше

01.05.2024

Пам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Вона ніколи не згасне! Пам’ять про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю. Скільки б часу не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з війни. Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. Випускники нашого закладу теж пішли на війну та віддали своє життя, захищаючи нашу країну. Один із них Кулик Олександр, випускник 201к року, у якого була мрія, встановити тренажери на території рідної школи. 30 квітня 2024 року в нашому ліцеї ми відкрили тренажерний майданчик, створення якого зініціювала мама Героя України Кулика Олександра, випускника нашої 27 школи. Тренажери встановлені за кошти Кулик Людмили Володимирівни. Олександр загинув як герой, захищаючи свою державу. Ми гордимося його подвигом, у наших серцях вічно буде жити пам'ять про нього. Допоки житимемо ми, житиме і пам'ять про всіх наших Героїв!

Детальніше

 

09.04.2024

В УКРАЇНІ ДІЯТИМЕ НОВИЙ ПОКРАЩЕНИЙ ПРОЕКТ З КІБЕРБЕЗПЕКИ BRAMA (БРАМА)

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наші цілі:

• Знищення російських осередків в Інтернеті

• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі

• Протидія наркотикам та шахрайству

• І Навчання та тренінги з кібергігієни

• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни

• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

https://t.me/+MlUQhPfD3e43MTli

 Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». Що ми пропонуємо учасникам:

1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;

3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;

4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у паш медіапростір. Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики - роботи ще багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників. Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час!

16.03.2024

#В_наших_серцях_назавжди

  Доброволець… У цьому слові – правда і сила, міць, героїзм, незламність, непоборність, нездоланність… А ще – добро і воля!

  Щороку 14 березня в нашій державі відзначають День українського добровольця – людини, яка з власної волі стала на захист нашої країни. Чоловіки й жінки з доброї волі вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

  Коли 24 лютого 2022 року вороги напали на нашу країну, тисячі добровольців, справжніх патріотів, відразу доєдналися до лав ЗСУ та територіальної оборони. Нині добровольцем став увесь український народ: хтось воює на передовій, хтось волонтерить, хтось донатить на дрони, хтось пече, варить чи плете сітки, а хтось готується стати до лав захисників завтра…

Детальніше

13.03.2024

У середу, 13 березня 2024 р. в Рівненському ліцеї №27 до Дня українського добровольця (14 березня) відбувся благодійний ярмарок. Як завжди, діти продавали різноманітний спектр смаколиків: домашнє печиво, желе, вафельні тортики, круасани,магазинні солодощі тощо. Не бракувало й виробів ручної роботи: картини, вишивки, мило, прикраси із бісеру тощо. Виручені кошти буде передано добровольцю батальйону госпітальєри Тимчині Ігорю (Тіму) на ремонт медичного автомобіля та добровольчому українському корпусу (ДУК) в особі Віктора. А всього зібрано було 61264 гривні, зокрема наш 10-А поповнив цю суму на 2150 гривень. За що вам, діти, дякуємо! Звісно, сума не була б такою вагомою, якби не пожертви батьків та дітей у благодійну скриньку! Тому щиро вдячні усім донаторам за небайдужість та милосердя! Дякуємо захисникам за спокійний день! С.Сметаніна, класний керівник 10-А.

Детальніше

 

11.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 Заходи з нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка завершилися у ліцеї №27 «Шевченківською світлицею». На захід завітали учні 6-их та 11-их класів. Школярі розгорнули «Кобзар»… Вони почули уже відомі вірші Кобзаря та відкрили для себе нові. Активно взяли участь у грі «Так, ні». Зрозуміли актуальність слів поета. Музичні твори, підсилені словом Кобзаря, нікого не залишили байдужими. Ліцеїсти переконалися, що Шевченко та його твори – це наша мужність, сила, незламність та свобода. На проведення заходу надихнула своїх вихованців учитель Цехместрук Ніна Степанівна.

Детальніше

11.03.2024

Сьогодні учні 11-А класу провели цікавий експрес-урок для учнів 5-А і 5-Б класів. Молодші школярі мали змогу ближче познайомитися із творчістю Тараса Григоровича , розвʼязати мовні задачі та навіть заспівати один із віршів Кобзаря . Вкінці конкурсів журі оголосили переможців, проте солодкі подарунки отримали усі. Сподіваємось , що дітям сподобався цей день і вони в майбутньому будуть цікавитися творчістю Тараса Шевченка. Не забуваймо слова нашого великого Кобзаря використовуймо,кожну можливість краще вивчити його творчість:

Учітеся , читайте,

І чужому навчайтесь,

Й свого не цурайтесь.

(Т.Шевченко)

Детальніше

10.03.2024

Здається, кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная країна…( Тарас Шевченко) Колаж тематичних куточків до Шевченківських днів у кабінетах української мови та літератури в ліцеї 27.

Детальніше

 

08.03.2024

Доброволець... У цьому слові - правда і сила, міць, героїзм, незламність, непоборність, нездоланність... А ще - добро і воля! Нині добровольцем став весь український народ. Сьогодні учні Рівненського ліцею №27 мали нагоду зустрітися з одним із добровольців: випускником нашого закладу, учителем історії, керівником театральної студії Омега, депутатом міської ради, учасником бойових дій в зоні АТО/ООС і російсько-української війни та батьком учнів ліцею Тарас Обоїста . Щиро віримо у Велику Перемогу українського народу! Дякуємо Богу і ЗСУ, що сьогодні маємо можливість навчатися, працювати і хоча б інколи, попри все, отримувати позитивні емоції.

Детальніше

 

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

Сьогодні учні 9-Б класу завітали до учнів 3-Б, 5-Б та 5-Д класів із цікавою інформацією про Тараса Шевченка. Зустріч проходила в теплій, невимушеній атмосфері. Діти переглянули відеосюжет про Кобзаря, пограли в гру "Так-Ні", провели вікторину " Я і Шевченко"; звучали вірші поета. Безпосередність третьо-і п'тикласників, їхня обізнаність із життям Тараса Шевченка приємно вразила дев'ятикласників. Л.Коверзнєва, учитель укр мови та літератури

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 10-A клас, квест до Шевченківських днів в обласній науковій бібліотеці та екскурсія книгозбірнею. С.Сметаніна, учитель укр. мови та літератури.

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 У Рівненському ліцеї №27 упродовж тижня діє виставка малюнків "Шевченкове слово в картинах".

На картинах юних художників можна побачити сюжети творів "Садок вишневий коло хати", "Реве та стогне Дніпр широкий" та інші. А від портретів Тараса Шевченка, написаними юними художниками не відірвати очей.

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 Рівненська обласна бібліотека.

Квест "Шевченко і Волинь" для учнів 7-Г класу. Т.Кондратюк, учитель укр. мови та літератури

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

Розважально-пізнавальна гра " Селф-мейд-мен Тарас Шевченко" у 5-Г та 6-В кл. О.Поворознюк, учитель укр.мови і літератури

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

Шевченко по-сучасному! Ось тому ліцеїсти 5-Г та 6-В класів із задоволенням пограли в розважально-пізнавальну гру "Селф-мейд-мен" Тарас Шевченко". Цікаві конкурси та завдання допомогли поринути у світ Великого Кобзаря. Особливо сподобалося дітям створювати дизайн футболки з відомими цитатами поета. Веселий азарт, дух суперництва й партнерства, захоплення величчю Т.Шевченка панувавали під час проведення заходу. О.Поворознюк, учитель української мови та літератури

Детальніше

 

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 В перші березневі дні український народ відзначає 210 річницю від дня народження великого Кобзаря. У бібліотеці ліцею оформлено виставку книг, які ознайомлять із життєвим та творчим шляхом Тараса Григоровича, різними виданнями збірки "Кобзар", а також ілюстрованими книжечками для дітей молодшого віку. Запрошуємо до перегляду. Т.Демчук, бібліотекар

#210аШевченкова_весна_

Детальніше

24.02.2024

Проєкт учнівського самоврядування Рівненський ліцей N27 "Свічку пам'яті сьогодні запалю"

Детальніше

21.02.2024

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів. Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, результатом якої стало повалення режиму проросійського президента Віктора Януковича та відновлення європейського курсу розвитку України. Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Детальніше

20.02.2024

18-го лютого в багатьох містах світу, проводиться тиха акція «Ангели пам’яті». Мета – вшанувати пам’ять людей, розстріляних під час Євромайдану.

 Усіх, хто бажав взяти участь в акції та згадати тих, хто віддав власне життя за краще майбутнє України, біля своїх будинків розвісив білих паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам’яті про їх подвиг.

Детальніше

20.02.2024

День Державного Герба України – це національне українське свято, яке пов’язане з боротьбою за незалежність та відзначається щороку 19 лютого. 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба. Для українців у всьому світі тризуб символізує нерозривний зв'язок з Вітчизною. Ще з давніх часів Тризуб являється символом нескореності та боротьби українців за свободу.

Детальніше

16.02.2024

Вивчати рідну мову можна цікаво, легко та ще й весело і з жартами. У цьому переконалися п’ятикласники ліцею №27, які завітали у відділ масової роботи та естетичного виховання на творче знайомство із відомим у нашому краї і в Україні письменником-гумористом Юрієм Березою. Зустріч відбулася в рамках проєкту «Рівненщина читає дітям».

Детальніше

14.02.2024

З 5 по 9 лютого 2024 року у Рівненському ліцеї №27 проходив Тиждень безпечного інтернету. Цей щорічний захід має на меті підвищити обізнаність про безпечну та відповідальну поведінку в інтернеті. Протягом тижня вчителі та учні ліцею брали участь у різноманітних заходах, спрямованих на вивчення правил безпечного користування інтернетом.

Детальніше

14.02.2024

14 лютого 2024 року - День закоханих в Україну. І в Рівненському ліцеї №27 учні вигототовляли валентинки для захисників. Про те, як військові цінують листівки, що приходять навіть від незнайомих школярів, ми це знаємо. Вони прикрашають малюнками стіни, перечитують листи вечорами. Багато хто з воїнів носять зроблені дитячими руками обереги на шиї або у кишенях, а біля серця — щирі листи.

Детальніше

22.01.2024

22 січня українці всього світу відзначають День Соборності України, вшановуючи світлу пам’ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність Української держави. Тому 22 січня 2024 року у Рівненському ліцеї №27 пройшли години спілкування до Дня Соборності 🇺🇦. Учні 2-Б, 2-Г, 3-А, 3-,В, 4-А, 4-Б, 6-А, 6-В, 8-Б, 8- Г, 9-Г класу переглянули та обговорили відеофільм до Дня Соборності України. Учні 5-А класу переглянули гру-презентацію, у 5-В - вікторину "Що я знаю про Соборність України?", годину історичної пам'яті "День Соборності України: історія та сучасність" відвідали учні 5-Г класу, 5-Д клас готували міні-проєкти.

Детальніше

22.01.2024

Учні Микільського ліцею Дар’ївської громади дякують Рівненському ліцею № 27 за подарунки до нового року. Отримали канцелярію: альбоми, ручки, зошити, фарби, олівці, фломастери, кольоровий папір, клей, ножиці і багато іншого корисного приладдя для навчання та творчості. Також отримали книги для читання, які передали до місцевої бібліотеки, щоб більше дітей мали змогу почитати більше різних і захопливих книжечок. Бажаємо вам перемоги, миру, здоров’я і благополуччя. Дякуємо.

Детальніше

 

20.12.2023

20 грудня 2023 року у Рівненському ліцеї №27 відбувся третій фестиваль-ярмарок колядок та щедрівок "Різдво на Боярці". У програмі були колядки, щедрівки у виконанні учнів 1-11 класів, хорового колективу та ансамблю під керівництвом Наталії та Івана Нагорних, а на завершення традиційна колядка від педагогічного колективу. Під час проведенння благодійного ярмарку було зібрано 83660 грн. Кошти будуть витрачені на потреби ЗСУ. (Звіт буде з часом). Дякуємо нашим захисникам за можливість проводити заходи.

Детальніше

29.11.2023

Сьогодні 4-В побував у Рівненській обласній бібліотеці для дітей на Андріївських вечорницях. Цікаво і доступно розповіли нам про витоки і традиції народного свята Андрія . Дівчатка "ворожили", а кожен з хлопців побував у ролі пана Коцюбинського- калиту кусав. Було весело і цікаво! Л.Юхимець, кл керівник 4-В

Детальніше

26.11.2023

СВІТЛО запалених учнями Рівненського ліцею №27 свічечок як пам'ять про безневинно вбитих під час ГОЛОДОМОРУ.

Детальніше

24.11.2023

У 3 - А класі до Міжнародного дня толерантності було проведено гру - подорож під девізом "Пам'ятай, усі ми різні, але рівні". На початку мандрівки здобувачі освіти переглядали відео до Дня толерантності, а інформатори, підводячи підсумок, запитували про історію свята. На 1 зупинці учасники мініклубу "Чомучки" ознайомлювали гравців подорожі з "Правилами толерантного ставлення". На 2 зупинці учасники гри складали визначення "толерантність" зі слів у скриньці . На 3 зупинці учасниками міні - клубу "Мистецтво" пропонувався розгляд малюнків й організовувалась вправа "Поясни поведінку". На 4 зупинці ігровиками було запроваджено гру "Так чи ні". А на 5 зупинці фізоргами проводилась розминка "Австралійський дощ".

Детальніше

22.11.2023

21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го. У цьому році відзначаємо перший ювілей Революції Гідності - 10 років . У Рівненському ліцеї №27 упродовж цього дня класні керівники 5-11 класів провели уроки мужності, хвилини мовчання біля Куточку Пам'яті, вікторини, переглядали та обговорювали матеріали відеопрезентацій, виконували гімн ОУН "Зродились ми великої години..."

Детальніше

07.11.2023

Війна...На жаль, це страшне слово сьогодні пронизує душу і серце кожного українця. З ним асоціюється біль, смуток, розпач, страх, розлука. Страшна ціна цієї війни: зруйновані міста, села, тисячі людей, які безвинно загинули, тисячі захисників, які віддали своє життя за рідну українську землю. Сотні матерів залишилися без синів, сотні жінок – без чоловіків, сотні дітей – без батьків.

Детальніше

01.11.2023

3-В клас відвідав відділення ПриватБанку. Дітей запросили на екскурсію, щоб показати їм, як влаштовано банк зсередини, познайомити із банківськими професіями, показати найсучасніші сервіси. Те з чим діти в будь-якому випадку зіштовхнуться у дорослому житті. Тому дітей працівники банку ознайомили заздалегідь, як можна себе реалізувати, наприклад, у банківській сфері.

Детальніше

26.10.2023

Подяка від воїнів ССО. Звіт за використані кошти з ярмарку (60 000 грн.) на закупівлю трьох дронів.

Детальніше

26.10.2023

Перед канікулами ліцеїсти 10-А класу зустрілися із колишнім нашим учнем, а тепер військовослужбовцем ЗСУ. Дякую всім захисникам за змогу навчатися! С.Сметаніна, кл. керівник 10-А

Детальніше

23.10.2023

21-22 жовтня у м. Любліні відбувся Міжнародний турнір на кубок олімпійської чемпіонки Отилії. Змагання крутої організації і дуже високої спортивної майстерності ! Брали участь найсильніші плавці Польщі й України!

Детальніше

23.10.2023

Якщо ви хочете поринути у світ загадковості, відчути атмосферу Давньої Русі, то обов’язково відвідайте парк історичної реконструкції «Городище Оствиця». Саме такий відпочинок обрали учні 8-В класу.

Детальніше

14.10.2023

3 - А клас святкував День українського козацтва. Здобувачі освіти переглядали відео " Дітям про козаків", із журналу Професор Крейд номер 10 за 2015р. проводилося обговорення статті " На січі" із рубрики Академія Крейда, були організовані конкурси між 2 - ома командами, а саме: 1. Хто більше ( носіння води ложками). 2. Стрибки у мішках. 3. Виймання цукерок із борошна ротом. 4. Пришивання гудзика на швидкість. 5.Вишуканий вигляд за 5хв (конкурсанти робили зачіски дівчаткам).

Детальніше

14.10.2023

До Дня створення УПА, Дня українського козацтва у ліцеї проводились заходи. "Боролись! Боремось! Поборемо!", така тема була на занятті ГПД 2 (Р.Кректун), де дітки виготовляли з паперу «Кораблика Перемоги», у 4-Г класі - "Що ми знаємо про свою історію."

Детальніше

12.10.2023

Завдяки мужності й самопожертві наших захисників ліцеїсти та батьки мали змогу сьогодні переглянути виставу рівненського облмуздрамтетру за комедією Івана Карпенка-Карого "Мартин Боруля".


Детальніше

12.10.2023

Сьогодні учні 3-Г класу відвідали аптеку-музей. Діти привідкрили завісу таємниць аптечної справи: уважно слухали екскурсовода, давали відповіді на непрості запитання та творчо підійшли до створення ескізів таблеток.

Детальніше

12.10.2023

До Дня українського козацтва учні 3- В класу переглянули відео "Дітям про козаків". Діти розповідали , що вони знають про козаків, використовували ілюстрації та власні малюнки.

Детальніше

12.10.2023

Сьогодні учні 3-Г класу відвідали аптеку-музей. Діти привідкрили завісу таємниць аптечної справи: уважно слухали екскурсовода, давали відповіді на непрості запитання та творчо підійшли до створення ескізів таблеток.

Детальніше

29.09.2023

Вітання із Днем працівників освіти підготували представники учнівського комітету Рівненський ліцей N27

Детальніше

28.09.2023

У Рівненському ліцеї N27 28 вересня (дякуючи нашим захисникам за спокійний день без тривог) відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. На якому усі охочі мали можливість придбати смачну випічку, смаколики, фруктові желе, різноманітні вироби, навіть іграшки. А ще за донат діти побували на майстер-класі у 10-А класі, де навчилися грати на цікавому інструменті хендпан.

Детальніше

 

07.09.2023

Збір не завершено, але 1 вересня спільними зусиллями ми зібрали 27136 грн. та 20$ (крім того чимало донатили на рахунок). Гроші передали сестрі Володимира. Сподіваємось наша частинка допоможе у придбанні автомобіля.

Детальніше

27.04.2023

Новий 2023-2024 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна стоїть у протистоянні окупантам і платить високу ціну за свою незалежність тисячами людських життів, сотнями зруйнованих міст і сіл, окупованою територією. Для всіх дітей України він почався по-різному. Хтось далеко від дому - в інших регіонах України, в інших країнах. Хтось дистанційно – в онлайн-форматі. По-особливому провели День знань школярі та педагоги Рівненського ліцею №27. На учнів очікували цікаві патріотичні уроки, квести, віртуальні подорожі, екскурсії, диспути, вікторини, інтелектуальні ігри, арт-студії, відеозустрічі із нашими захисниками.

Детальніше

27.04.2023 «Разом до Перемоги»
Під час проведення #МарафонуВеликодніхсправ учнями, батьками,
педагогами було організовано благодійний ярмарок з метою збору коштів на
потреби ЗСУ. Колективом було зібрано та передано 40000 грн. у міський
колегіум для придбання дронів (п’ять штук). І ось, 26 квітня 2023 року,
представники учнівського самоврядування 1-11 класів мали можливість
побачити результат своєї неоціненної доброї слави та розповісти все для учнів
свого класу. Учитель історії, волонтер, Кравчук В.М. продемонстрував
ліцеїстам придбаний дрон, який коштує 101 тисячу гривень. Діти з цікавістю
розглядали його та слухали про нього і одночасно гордилися тим, що вони
внесли, хоча і невеличкий, але вагомий внесок до наближення Перемоги.
Віримо в ЗСУ та разом крокуємо до Перемоги!

 

08.03.2023 #РазомдоПеремоги
Буремний торішній лютий назавжди розділив історію України на «до» і «після». Сьогодні наш героїчний народ зі зброєю в руках захищає найдорожче, що в нас є – Україну. Багато чоловіків та жінок знаходяться у лавах Збройних Сил України. Вони залишили свої домівки, щоб захищати Україну, її волю, її незалежність. Багато із них пішли на війну добровольцями, тому що їм болить те, що розривають на шматки нашу землю.

детальніше

04.03.2023 #РазомдоПеремоги
Колектив Рівненського ліцею N27 отримав подяку за волонтерську допомогу та підтримку одного із військових підрозділів.
Слава Україні!
Слава ЗСУ!

 

03.03.2023 У період з 13 по 24 лютого 2023 року з метою формування патріотичного духу в учнівської молоді, з нагоди річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну у Рівненському ліцеї N27 о 8.45 год. здійснювалося урочисте підняття Державного прапора України, до якого були долучені учні 9-11-их класів.

детальніше

01.03.2023 До річниці з Дня народження Лесі Українки в Рівненському ліцеї 27 відбулося онлайн-декламування Лесиних віршів "Я в серці маю те, що не вмирає".

детальніше

01.03.2023 До річниці з Дня народження Лесі Українки Владиславом Сорочиком, студентом-практикантом 4 курсу спеціальності 'Учитель початкових класів" Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ було проведено у 2-А класі виховний захід «ОСПІВУВАННЯ ПРИРОДИ РІДНОГО КРАЮ У ТВОРАХ ЛЕСІ УКРАЇНКИ»

детальніше
 

24.02.2023 24 лютого 2023 року - річниця незламності та супротиву українського народу, повномасштабного вторгнення росії в Україну.

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
Година класного керівника в 5-В кл. (О.мельникович)
Урок мужності «Небесна сотня дивиться на нас»

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
Проведені ряд виховних заходів: у 5-Б класі (Н.Малик) "Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні",
у 7-Д кл. (А.Поліщук) "Пам'яті Небесній Сотні", 4-Б кл. (О. Мельникович) перегляд та обговорення фільму, у 3-Г кл. (О.Захаржевська) виготовили ангелів пам'яті "Тепер вони тримають небеса".

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
До Всеукраїнської тихої акції "Янголи пам'яті" про Героїв, які полягли за Україну. Учні 7д класу на уроці історії України (О.Яровка) долучилися до такого заходу.

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
У 7- Г класі (С.Дяба) був проведений виховний захід, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні прослухали пісню-реквієм Небесної Сотні “Пливе кача” та переглянули тематичну презентацію «Герої не вмирають».

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
Сьогодні вся країна вшановує памʼять Героїв Небесної Сотні.
Це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які ми воюємо.
Тоді, на зламі 2013-2014-го, українці зробили свій цивілізаційний вибір.
Прямо з Майдану тисячі добровольців одразу пішли на фронт. З 24 лютого 2022-го цей фронт розтягнувся на понад 3000 км. Але нас це не злякало.
Ми продовжуємо боротьбу. І ми переможемо.

детальніше

20.02.2023 #НебеснаСотня
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми згадуємо сумні та водночас героїчні сторінки нашої історії, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість людей, які віддали своє життя, відстоюючи право нашої держави самостійно обирати свій шлях розвитку.
Саме представники учнівського самоврядування Рівненського ліцею N27 підготували вечір пам' яті Героїв Небесної Сотні "Небесна Сотня України - сини, що в небо відлетіли...". Ведучі
згадали їх імена та події, що навіки їх віднесли до війська Небесної Сотні. Хвилиною мовчання під пісню-реквієм "Плине кача" вшанували пам'ять Героїв.

детальніше

19.02.2023 19 лютого українці відзначають День Державного Герба.
31 рік тому Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба.

детальніше

16.02.2023 "Краплинка любові для захисників", - так назвали колективно творчу справу педагоги та учні Рівненського ліцею N27. Під таким гаслом у день святого Валентина учні початкових класів вирішили виготовити маленькі сердечка, переповнені великою любов'ю до тих, хто мужньо захищає нашу країну. Сподіваємось, що тепло дитячих сердечок грітиме наших воїнів у важку хвилину, вселятиме віру у Перемогу, охоронятиме від ворожих кулі, надаватиме ще більше відваги та сміливості.

детальніше

16.02.2023 #ДеньЄднання
Зовнішні й внутрішні виклики, що постали сьогодні перед нашою країною, вимагають від кожного з нас консолідації та відповідальності!
Тож сьогодні, 16 лютого 2023 року, в День єднання, у Рівненському ліцеї N27 майорить Державний Прапор України і звучить Гімн.

детальніше

 

31.01.2023 Наближаємо перемогу разом, допомагаючи нашим захисникам. Випускники 2022 року уже другий рік поспіль збирають кошти для наших військових, щедруючи для мешканців мікрорайону Боярка. І цьогоріч, хоч уже і навчаються у різних містах України, але зібралися і долучили до цієї справи учнів 10-В класу.

детальніше

30.01.2023 Щиро дякуємо всім хто долучився до збору коштів на потреби ЗСУ, а саме для придбання антидронової рушниці, про збір якої оголосили ГО Благодійний фонд "Руєвит". Ми зібрали 30852 грн., з них 1540 грн. зібрали батьки 9-В класу. Цю суму передали до фонду. Разом ми сила. Все буде Україна!

детальніше

29.01.2023 29 січня ми відзначаємо річницю бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за Незалежність.

детальніше

 

23.01.2023 #ДеньСоборностіУкраїни
Наближаємо Перемогу України разом. До Дня Соборності учні 6-Б класу (О.Яровка) разом з батьками малюють і пишуть листи нашим захисникам для підтримки.

детальніше

23.01.2023 #ДеньСоборностіУкраїни
20 січня до Дня Соборності України у 7-Д класі (А.Поліщук) проведено годину спілкування "Історична довідка " та патріотична вікторина "20 цікавих фактів про Україну".

детальніше

23.01.2023 #ДеньСоборностіУкраїни
Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною та Кримом.
23 січня 2023 року у Рівненському ліцеї 27 день розпочався із загальношкільного заходу "Єдина країна - Соборна Україна", на якому ведучі заходу Меліх Віка та Вероніка Максименко привітали зі святом 26 міст України та створили живий ланцюг єднання із учнями 2-4 класів.

детальніше

 

19.12.2022 19 грудня 2022 року в День Святого Миколая у Рівненському ліцеї 27 відбувся ІІ благодійний фестиваль-ярмарок " Різдво на Боярці". Ведучі свята, випускники 2023 року. На свято завітала Україна, Святий Миколай із ангеликами та чортик Антипко. Відкрив фестиваль виступ хору молодших школярів, під керівництвом Нагорної Н.І., ми чули колядки та щедрівки від учнів 1-4 класів, які підготувала Нагорна Н.І. та 5-11 класів (Марчак О. В.).

детальніше

 

08.12.2022 Сьогодні відправили останні 4 великих коробки із смаколиками, оберегами, вітальними листівками, дитячими малюнками солдатам на схід через БФ "Руєвит". І одночасно отримали фото відповіді від наших військових, до яких раніше відправляли посилочки.

детальніше

07.12.2022 7 грудня до Дня української хустини у Рівненському ліцеї 27 відбувся фоточелендж "Дівочий оберіг"

детальніше

 

06.12.2022 До Дня Збройних Сил України у Рівненському ліцеї 27 учні 1-6 класів організували онлайн-читання "З Україною в серці".

детальніше

06.12.2022 Учнівське самоврядування Рівненського ліцею N27 взяли участь у відеочеленджі "Я дякую ЗСУ".

детальніше

05.12.2022 Все буде Україна.
Напередодні Дня волонтера(5грудня) та Дня ЗСУ(6грудня) в Рівненському ліцеї N27 була проведена благодійна акція "Разом до Перемоги!".

детальніше

 

26.11.2022 Сьогодні 90-ті роковини Голодомору – акту геноциду, який влаштував радянський режим проти українського народу у 1932-1933 роках. Це один з найстрашніших злочинів, який не лише забрав життя мільйонів невинних людей, але й лишив глибокий травматичний слід для всього народу. Члени учнівського самоврядування Рівненського ліцею N27 долучилися до Всеукраїнської акції " Запали свічку пам'яті".

детальныше

26.11.2022 Книжкова деокупація: рівненські ліцеїсти (Рл N27) передали українські книги на звільнені території Харківщини/Слобожанщини.
Багато україномовних книг, розмальовок зібрали наші діти для дітей Харківщини.

детальныше

 

21.11.2022 До Дня Гідності і Свободи у Ліцеї №27 було проведено ряд тематичних заходів: у 7-Б, 5-В відео презентація "Вистояли на Майдані -вистоїмо у війні", 7-Г - презентація "Україна - країна нескорених»,
9А клас - "Вільні творять майбутнє", 9-В урок Гідності, 5-А інтерактивна презентація, 8-А

детальніше

21.11.2022 21 листопада - День Гідності і Свободи.
Українці, як ніхто знають, що таке гідність і що таке свобода. І з кожним роком у цьому переконується все більше і більше людей в усьому світі.

детальніше

21.11.2022 Учні Рівненського Ліцей №27 теж долучились до міжнародного флешмобу #ЖовтаСтрічка

детальніше

 

06.11.2022 Сьогодні до нас завітали представники блогодійного фонду "Руєвит" та подякували за підтримку наших захисників.

детальніше

05.11.2022 Щиро від усього сердця вдячний маленькій дівчинці Соломії Сороці з 6 - Б класу ЗОШ 27 з м.Рівне за чудовий малюнок!
Зачепило за живе і переповнило гордістю за наших діточок!
Намальовано "з душою".
Разом Переможемо!!!

детальніше

 

18.04.2022 Ніщо не може зупинити прихід весни, ніщо не може зламати нашу віру в перемогу. Бо «народ мій є, народ мій завжди буде, ніщо не перекреслить мій народ»! Бо непереможний український нарід, який став на захист рідної землі, на захист життя.

детальніше

 

26.04.2022 Щодня у волонтерський центр 27 школи приходить 80- річний пан Святослав. Він нарізав вже кілометри стрічок, які з молитвами і любов'ю вплітаються у маскувальні сітки.
Разом до Перемоги!

детальніше

21.03.2022 Збройні сили України ви найкращі, ми пишаємося і молимось за кожного з Вас Ми горді, що у нас сильна та потужна армія
Ми –на своїй землі.
Україна була, є і буде.
Слава Україні!!!
Знайте всі ми непереможні, ми сильні, ми єдині, ми разом, переживемо все що нас хоче роз'єднати та знищити, МИ РАЗОМ НАЗАВЖДИ  #Учком_ЗОШ27

детальніше

20.02.2022  20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років. Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. Учні Рівне…

детальніше

 

16.02.2022 16 лютого 2022 року Указом Президента запроваджено День єднання. Рівненська ЗОШ 27 теж долучилась до цієї акції. Учні та вчителі прийшли до школи у вишиванках і о 10 годині виконали Гімн України. Наша школа долучилася сьогодні і КОНКРЕТНИМИ СПРАВАМИ щодо підтримки захисників України: продовжили плести маскувальну сітку, принесли білу тканину (порізану на стрічки), зібрали макулатуру, продовжили збір коштів на потреби нашим бійцям, 5-6 класи малювали малюнки, 3-4 класи робили жовто-блакитні долоньки, а учні 7-8 класів виготовляли ангелочки з побажаннями, які будуть передані в зону АТО/ООС разом із сіткою. І все це робили за бажанням і за покликом серця.

детальніше

16.02.2022 Ми всі так хочемо МИРУ, що в день Єдності згуртувались учні та педагоги в ЗОШ 27 у виконанні гімну України.
В кожному класі школи лунали такі потрібні зараз слова :
«Ще не вмерли України, і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.»

детальніше

Документальний фільм «П’ять портретів Майдану»

https://www.youtube.com/watch?v=lSNyAZnnz4o

Майдан. Шість літер нашої свободи. https://www.youtube.com/watch?v=KJaK8_uKHh4&ab_channel=СуспільнеКультура

Зима, що нас змінила. https://www.youtube.com/watch?v=h6XQYnTcg28

Зима, що нас змінила: шість років після Майдану.https://www.youtube.com/watch?v=SBVXgzL0Dto
Революція Гідності: унікальні кадри з іншого боку барикад Майдану - архів МВС - ч.1 | Машина часу. https://www.youtube.com/watch?v=pmIK8v5w-tE&ab_channel=5канал

 

 

 

 
Вчителі

 

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

Звіт піклувальної ради
Звіт директора
 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)