День 4

Сьогодні у пришкільному таборі день космічних подорожей та народної творчості!

Саме тому, після організаційної лінійки та поживного сніданку, "весельчани" з допомогою планетарію "Зоряне небо" відправились у віртуальну мандрівку до зір. Подорожуючи далекими світами, діти зустрічали знайомі небесні світила та знайомилися з новими. Емоції били ключем! У захваті були всі! Обговорення побаченого і почутого у загонових кімнатах триавали ще довго...

Минув обід. Здається можна трішки відпочити. Та ні! Адже сьогодні - день народної творчості!

Майстер-класи з лозоплетіння, створення оберегів та ляльок-мотанок, витинанок, м'яких іграшок! Це так весело і пізнавально. Керівники гуртків зробили все залежне від себе, щоб привити дітям любов до творіння чогось нового!

Прощаючись після такого незабутнього дня, було відчутно, що діти з нетерпінням чекають дня наступного! Побачимося завтра!