Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

Перший дзвоник у ЗОШ №27

 

 

         Здається тільки вчора на шкільному подвірї лунало дзвінке і радісне Ура! Канікули!. А вже сьогодні ЗОШ № 27 ( як і більшість шкіл України),  гостинно відкрила свої двері, щоб розпочати новий навчальний рік, прийняти у дружну шкільну родину першокласників.

         Саме першокласники ( яких цього року прийшло до нас аж 140)  були головними героями святкової лінійки. Після її відкриття традиційно лунали вітання директора школи та гостей, присутніх на святі ( серед них двоє перших директорів Грещук А.В. і Сочинська Н.І. та представник міської ради Поліщук Назарій).  А тоді було запрошено до слова першокласників! Їхній виступ щирий, серйозний і безпосередній викликав загальний захват та бурхливі оплески.

         Не обійшлося і без мистецьких дарунків для усіх, хто прийшов на Свято Першого Дзвоника. Так, свій запальний Гопачок блискуче виконали учасники хореографічної студії Оксамит. А учениця 4-В класу Костюкович Анастасія виконала оптимістичну веселу пісню .

         Вже котрий рік поспіль жодна урочистість не проходить без того, щоб хвилиною мовчання не вшанували усіх героїв, що загинули на Сході нашої країни. І цьогоріч знову ми схилили голови, з вдячністю і глибоким сумом згадуючи тих, завдяки кому ми маємо можливість співати, танцювати і вчитися

         А на завершення лінійки, першокласники через коридор рушників зайшли до школи, яка наступні 12 років стане їх другою домівкою.

         Новий 2016-2017 навчальний рік розпочався! Тож, в добрий час!

 

Л.Міщук, керівник гуртка,

В.Жежук, педагог-організатор

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)