Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

   ЗОШ № 27 відсвяткувала своє 25-річчя

     Жовтень для ЗОШ № 27 виявився плідним на святкування. Не встигло відшуміти професійне свято працівників освіти, як прийшов час відзначати 25-річчя нашого навчального закладу.
    ЗОШ № 27 ровесниця незалежної України. Саме у 1991 році вона гостинно відкрила свої двері першим учням. І от чверть століття вона є центром дитинства, тією точкою відліку звідки починається шлях дитини у чарівну країну знань, а далі у доросле самостійне життя.
    Тож 25 років не багато і не так уже й мало. Саме тому до такої знаменної дати у пятницю 7.10.2016 р. у великій актовій залі школи відбувся святковий концерт. І тривав він майже 2 години. А гостей було чимало. Серед учнів, батьків, випускників та вчителів були присутні і колишні директори нашого навчального закладу - Грещук А.В., Сочинська Н.І., вчителі-пенсіонери, та гості заступник міського голови Галина Кульчинська, начальник організаційно-інспекторського відділу управління освіти Андрій Мазур та головний спеціаліст міського управління освіти Людмила Грекул .
    Тепер щодо концерту: лунали привітання, вручали грамоти від управління освіти, квіти та подарунки працівникам, які працювали у школі усі 25 років, учителям-ветеранам. Згадували здобутки та досягнення ювілярки, її найкращих випускників.
    На концерті, крім традиційних естрадних пісень та танцювальних номерів, була ще і гумористична частина суд над кожним із трьох директорів школи. Їх обвинувачували у відмінній організації навчально-виховного процесу, у підтриманні дисципліни колективу та його згуртуванні. А вирок був один приговорюється до вітального слова! . Вирок оскарженню не підлягав.
Усі директори, як один, корилися рішенню правосуддя. Тож сумувати на концерті не прийшлось нікому. А завершилося дійство виходом усіх учасників концерту на сцену та винесенням святкового торту зі свічками.

   P.S. Торт розділили між творчими оллективами-учасниками концерту та гостями свята.

 


В.Жежук, педагог-організатор,
Л.Міщук, керівник клубу Альфа

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)