Акція Допоможи Авдіївці

Починаючи з 2014-го ми живемо у постійній бойовій готовності: численні акції, покликані допомогти тим, хто постраждав у цій гібридній війні і тим, хто захищає наш спокій. Тож, коли кілька днів тому сталася трагедія у далекій Авдіївці, ми зрозуміли: чекати не можна. Потрібно діяти!

Тож за максимально короткий термін учні школи №27 зібрали кошти, у сцмі 1000 грн., на які було закуплено товари першої необхідності: памперси для дорослих, крупи, чай, каву, цукор, вермішель та крупи швидкого приготування і відправлено на Схід.

І хоч це лише крапля у морі, але, як то кажуть: З миру по нитці- бідному сорочка.

А нещодавно нам надійшли фото з Авдіївки з промзони правого сектору 25 батальйону від позивного Давінчі. Ми на Різдво передавали їм подарунки, і вони нам подякували та передали відео і фото вітання. Всім було приємно, адже зрозуміло, що подарунки надійшли за призначенням.

І хочеться сподіватись, що війна колись закінчиться і ніхто більше не потребуватиме подібної допомоги. Та поки вона триває, ми просто не можемо лишитися осторонь. Бо ми люди

Я.Соболь, голова комісії Милосердя