Заходи до Дня Гідності та Свободи

Так вже історично склалося, що до дат, які ми відзначаємо на державному рівні, додалася ще одна – 21 листопада -  День Гідності та Свободи. У ЗОШ №27 були проведені години  спілкування «Україна – це територія гідності та свободи», уроки мужності «Борімося - поборемо» із залученням учасників бойових дій на Сході України, представниками волонтерських організацій, активними учасниками революції гідності.  До речі, учні та найактивніші вчителі – учасники волонтерського руху школи почали плести чергову маскувальну сітку у зону АТО.  Крім цього, учнівський комітет підготував інформаційний вісник «День Гідності та Свободи», з якого могли дізнатися відомості про день, який ми вшановуємо. Старшокласники (9-11кл.) готували фоторепортажі «Видатні імена сучасної України» про батьків, учасників бойових дій (а таких у нашій школі є чимало). Учні 7-8 класів малювали малюнки «Вільна країна очима дітей».  А учні 5-6 класів взяли участь у мистецькій акції «Створи голуба миру». Тож, до відзначення Дня Свободи і Гідності долучилися як учні, так і вчителі нашої школи.

В.Жежук, педагог-організатор