Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору

26 листопада  ми відзначали ще одну сумну дату в історії нашої країни. Так, у п’ятницю, у ЗОШ № 27 пройшли тематичні лінійки до Дня памяті жертв голодомору «З присвятою замордованих голодом». Матеріали лінійки, підготовлені вчителями історії нашої школи, ще раз нагадали і змусили здригнутися серця сучасників про трагедію 1932-33 років. Саме цю страшну подію ми згадуємо із біллю, жахом та скорботою, схиляємо свої голови та стаємо на коліна перед пам’яттю тих, хто жив, страждав і пішої із життя у голодних муках. А ті, хто зуміли вижити, досі простягають руки до неба у молитві, щоб ніколи більше подібне жахіття не повторилося… Отже, на лінійці учні могли познайомитися з причинами голодомору, дізнатися, хто саме був причетний до «організації» цього геноциду. А моторошні кадри тогочасних відео-хронік просто леденили серце і точно не лишили нікого байдужими.

У вестибюлі школи всі могли побачити інформаційний вісник «Запали свічку», підготовлену  членами учкому. Класні керівники провели години історичної пам’яті. Учні 7-8 класів організували віртуальну екскурсію місцями пам’яті жертв голодомору. Старшокласники підготували фоторепортажі «Голодні очі. Змарноване дитинство». А для учнів 6-7 класів рівненською обласною філармонією показано літературно-музичну композицію «Не рік, а криваве клеймо 33…»

Маємо пам’ятати…

В.Жежук, педагог-організатор