Першого червня - День захисту дітей

Ось і настало таке довгоочікуване літо. Першого червня увесь світ відзначає День захисту дітей. З цього приводу і у нашому місті відбувалося маса цікавих заходів. У одному з них і взяли участь представники пришкільного табору Веселка ЗОШ №27. Діти мали змогу переглянути святковий концерт і взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті на Діти і мир. А по поверненні з міста на всіх чекав наш власний концерт з нагоди відкриття табору. У програмі були ігри, сценки, виступи учасників шкільних хореографічних колективів Оксамит та Любава, а також гуртка дозвілля Альфа та вокального гуртка Золотий мікрофон.

По завершенню концерту веселкові діти розійшлися по своїх загонах. Додамо лише, що цей день у нашому таборі проходив як День зеленого кольору. Тож усі, хто зміг, одягнулися у зелене колір життя, колір літа, яке лише розпочалося.

Л.Міщук, керівник прес-клубу