Зустріч з мандрівною казкаркою Джінні

Тиждень школи для учнів початкових класів ЗОШ №27 розпочався казково. Вся справа в тім, що до школи завітала (уже вкотре) мандрівна казкарка Джінні    (вона ж – Євгенія Пірог, колишня керівник гуртка,  засновник молодіжної організації «Альфа», а нині – автор кількох національних рекордів України та проектів «Додай читання»).

От і цього разу вона привезла нову ще зовсім «гарячу» книжечку «Астронавти із Великої Росяної». Ця історія призначена для родинного читання дітям про космос, щоб зацікавити їх  такою наукою, як астрономія. Сама Джінні каже, що спочатку завдання написати книжку для дітей про космос здавалося їй надзвичайно складним через свою грандіозність. Але після зустрічі із першим космонавтом незалежної України Леонідом Каденюком вирішила твердо: «… писатиму: хочу надихнути читачів на власні космічні звитяги.»

Тож під час зустрічі з учнями ЗОШ № 27 пані Євгенія як завжди весело і цікаво розповіла про цю книжечку, погралася з дітками (це була весела пісенька-гра «Космос тут – космос там!»), подарувала кілька примірників шкільній бібліотеці і розповіла про те, як можна стати «співавтором» її казкових історій. Насамкінець Джінні завітала до рідного їй центру дозвілля «Альфа» і провела зустріч із новим поколінням «альфівців» (молодша група учасників гуртка «Клуб старшокласників «Альфа»), де розповіла про свою історію роботи у нашій ЗОШ № 27.

Л.Міщук, керівник клубу «Альфа»