Виїзний урок французької

Розпочався новий навчальний рік. Вчителі повернулися до роботи, учні – до навчання. Складно! Для когось – ще більше завдань, для когось – ще більше нових предметів, більше уроків… Як от для учнів 5-их класів, які почали вивчати вже дві іноземні мови ( при чому «другою» стала «французька»)! І для того, щоб не надто «шокувати» новоспечених  п’ятикласників такими навантаженнями, мудра і досвідчена Ірина Олександрівна Федоришина (наш вчитель французької) вирішила повести учнів на урок-екскурсію до Французького Альянсу (який, до речі, розмістився у приміщенні СпШ № 15).

Отже, по прибутті до Альянсу, їх запросили до класу, який виявився хоч і невеликим, зате затишним. З двома великими чудо-дошками (одна із них - мультимедійна) та стелажами з навчальною літературою та СD-дисками з навчальним матеріалом. Молода викладачка центру познайомила дітей із специфікою своєї роботи, а тоді запропонувала їм… погратися. Так, діти і незчулися, як вже виконували завдання ( відповідали на запитання. Малювали, підспівували – звичайно ж французькою!). Час уроку збіг, як одна хвилина. На прощання діти отримали невеличкі сувеніри-закладки із координатами та контактними телефонами Альянсу, а також отримали запрошення на пробний безкоштовний урок французької мови для себе і своїх батьків у найближчу суботу.

Л.Міщук, керівник прес-клубу