Виїзний урок французької

Розпочався новий навчальний рік. Вчителі повернулися до роботи, учні до навчання. Складно! Для когось ще більше завдань, для когось ще більше нових предметів, більше уроків Як от для учнів 5-их класів, які почали вивчати вже дві іноземні мови ( при чому другою стала французька)! І для того, щоб не надто шокувати новоспечених  пятикласників такими навантаженнями, мудра і досвідчена Ірина Олександрівна Федоришина (наш вчитель французької) вирішила повести учнів на урок-екскурсію до Французького Альянсу (який, до речі, розмістився у приміщенні СпШ № 15).

Отже, по прибутті до Альянсу, їх запросили до класу, який виявився хоч і невеликим, зате затишним. З двома великими чудо-дошками (одна із них - мультимедійна) та стелажами з навчальною літературою та СD-дисками з навчальним матеріалом. Молода викладачка центру познайомила дітей із специфікою своєї роботи, а тоді запропонувала їм погратися. Так, діти і незчулися, як вже виконували завдання ( відповідали на запитання. Малювали, підспівували звичайно ж французькою!). Час уроку збіг, як одна хвилина. На прощання діти отримали невеличкі сувеніри-закладки із координатами та контактними телефонами Альянсу, а також отримали запрошення на пробний безкоштовний урок французької мови для себе і своїх батьків у найближчу суботу.

Л.Міщук, керівник прес-клубу