Жовтий день

Жовтий сонячний день у пришкільному таборі Веселка при ЗОШ №27 був багатий на бурхливі яскраві події. До обіду у школу завітали актори мандрівного лялькового театру з виставою Фіксики. Про те, що дітям вона була до вподоби  свідчила і поведінка вихованців табору і їх бурхливі оплески.

Крім вистави були і цікаві загонові справи (як завжди активними і діяльними були англомовні загони: виконання та презентація проектів Жовте сонце назавжди ( Yellow Sun Forever), декламування віршів із словом жовтий (Yellow), оформлення загонових куточків та розучування загонових пісень.

Після обіду усі загони зібралися у великій спортивній залі на спортивно-танцювальний конкурс Стартін. Додамо, що у загонах працюють учні-волонтери шкільного учнівського самоврядування, які допомагають організовувати дозвілля в загонах.  За своєрідний танцювальний марафон кожен загін отримав свої грамоти в різних номінаціях: (короткий танець, вузький танець, дикий танець, дружній танець тощо).

І завершенням цього дня стала підсумкова лінійка, після якої діток вже чекали батьки.

На них чекає новий зелений день початку літа!

Л.Міщук, керівник прес-клубу