Конкурс пісні і строю «Червона калина»

Одним з пріоритетів шкільної освіти є національно-патріотичне виховання. І проведення конкурсу військово-патріотичної пісні і строю «Червона калина» якнайкраще сприяє цій меті. Тож у вівторок, 27 вересня, цей захід, присвячений Дню захисника України, пройшов у ЗОШ № 27. Урочисте відкриття конкурсу сприяло створенню особливої атмосфери. Учасники чітко вишикувались, чекаючи команди до початку «змагання».

Після того, як пролунав Гімн та прозвучали вітальні слова директора школи, було оголошено склад журі ( сюди увійшли: військовий, учасник АТО Базюк Андрій Володимирович, вчитель музичного мистецтва Марчак Оксана Вікторівна, вчитель фізичного виховання Чайка Жанна Леонардівна, а також заступник директора з виховної роботи Бачинська Інна Миколаївна та педагог-організатор Жежук Вікторія Валентинівна).

Проходження учасників розпочалася із команди вчителя Захисту Вітчизни Плетюка Василя Степановича. З самого початку було помітно усі класи серйозно готувалися – крокували чітко, злагоджено і так само чітко виконували команди тих, хто стояв на чолі загонів. Слід додати, що крім стройового кроку та стройової пісні, учасники продумали і свій зовнішній вигляд, що додавало загальній картинці особливої урочистої привабливості. Після того, як було виконано програму змагань. І поки журі підбивали підсумки, всі учасники та глядачі могли скуштувати традиційної козацької страви – смачного кулішу, а також випити запашного польового чаю                (дякуючи старанням працівників шкільної їдальні та учнівського самоврядування). Журі нелегко було оцінити конкурсантів. Та все ж, кращим із кращих визнано 11-Б клас, який отримав І місце. Решта команд теж отримали грамоти з високими оцінками їх праці.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник прес-клубу