Літературно-музична композиція «Життя і творчість Т.Шевченка»

Весна іде – красу несе… А разом із початком весни приходить до нас і Шевченківське свято. Кожного року ми вшановуємо пам'ять про Великого Кобзаря, самовідданого сина України. Ось і в нашій ЗОШ №27 розпочалися заходи, приурочені знаменній даті – дню народження Т.Г. Шевченка. Першим з них став виступ артистів Рівненської обласної філармонії.  Дуже гарно учнів 3-4-их класів було підведено до сприйняття музичних творів: ведуча розповіла про цікаві факти біографії Тараса Шевченка, починаючи з його дитинства. Ця розповідь перепліталася з піснями на слова великого Кобзаря, мелодіями чарівної скрипки та бандури. Звучали і акапельний спів, і спів у супроводі «живої» музики, а також сучасної музичної обробки безсмертних творів. Тож  учні змогли долучатися до цілющого джерела пісень  та музичного мистецтва, а також дізнатися ще більше про життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка.

Л.Міщук, керівник клубу старшокласників «Альфа»