Літературно-мистецький фестиваль

«Ми – діти вільної країни»

Минулого тижня під дахом нашої ЗОШ №27 проходив фестиваль творчості  «Ми – діти вільної країни» в рамках щорічного літературно-мистецького фестивалю «Надія». Відшуміли три бурхливі фестивальні дні. Причому  відкривали творче «змагання» учні паралелей  7-8 класів. У поті чола працювало поважне журі: випускники школи: Всеволод Якушевський, Забегаліна Дарина, Юрчик Юлія, Мельник Дмитро, Алєксєєв Артем (люди, кожен з яких знайшов своє покликання на «творчій ниві»), а також  шкільний психолог Басюк В.Ю., керівник хореографічноЇ студії  «Любава» Лук’янчук Л.А. та представник модельної агенції, випускниця нашої школи Наталія Кичан.

За положенням фестивалю на кожній  «паралелі» визначали клас- переможець, який  отримував спеціальний кубок та торт. Солодкі призи та дипломи отримували учасники, які проявили найвищу майстерність у певних жанрах: вокальному, хореографічному, театральному. Відзначались також кращі ведучі та краще сценарне оформлення виступу. Другого дня, у четвер, виступили старшокласники (9-11-ті класи). А от у пятницю «клас» показали учні 5-6-х класів. Хочеться відзначити, що всі три дні не вщухали  пристрасті. Виступи на кожній паралелі були настільки сильними, що журі часом ставали перед дуже важким вибором - кому ж віддати перемогу. І тут на допомогу приходили «батлові» номери (нововведення від організаторів фестивалю (шкільного учкому). Саме  ці виступи допомагали вирішити спірні питання. Додамо, що спостерігати за всіма виступами, без виключення, було надзвичайно цікаво. Подекуди учасники просто «розривали» зал. Деякі виступи глядачі та вболівальники  вітали стоячи… Але, не обійшлося і без поразок. Всеодно хтось був кращим, а хтось - найкращим. Тим не менше, призи «знайшли» своїх господарів. Ми ще раз переконалися, що у ЗОШ№27 навчається величезна кількість творчих, артистичних, креативних та веселих дітей.

Фестиваль завершився, залишивши по собі масу позитиву, і, подекуди, суперечливі почуття… У тих хто переміг - є можливість насолодитися результатами своєї праці, решті - можливість вдосконалюватись і працювати заради майбутніх перемог…

Л.Міщук, керівник клубу старшокласників «Альфа»