Тематичні лінійки памяті героїв Небесної сотні

У понеділок, 20 лютого, вся Україна вшановує світлу пам'ять героїв Майдану -  героїв Небесної сотні. У ЗОШ № 27 теж пройшли тематичні заходи. Комісією Інформації було підготовлено інформаційний вісник та оновлено шкільний куточок Героїв Небесної Сотні. Вчителем історії Кравчуком В.М. проведено тематичні лінійки для учнів 5-11 класів.  Для школярів було показано відео подій, які відбувалися у 2014 році у Києві на вулицях Грушевського та Інституцькій Де гинули активісти мужні люди, які боролись за честь, волю право називатися народом Відео супроводжували слова вірша про Небесну сотню. Звучали також безсмертні поезії І. Франка. Крім того у запису школярі почули коментарі воїнів АТО щодо ситуації, яка складалась в Україні.

Насамкінець Валентин Миколайович коротко підсумував усе те, що учні бачили й чули з екрану. А на завершення усі присутні вшанували память загиблих хвилиною мовчання.

Крутякова Женя, голова комісії Інформації