Посвята у першокласники

У пятницю 02 грудня у  навчальному закладі №27 відбулося специфічне дійство Посвята у першокласники. Такий захід проводиться у нас не вперше і сприймається позитивно як першокласниками, так і їх батьками. Отже, коли новоспечені учні вже провели у стінах школи майже семестр, оговталися після своїх ДНЗ і стали усвідомлювати, що вони вже є не просто дітьми але й школярами, вирішено було провести Посвяту, підготовлену учасниками гуртка старшокласників Альфа, вони ж і члени комісії Дозвілля шкільного учкому. Тож, у великій святково прикрашеній актовій залі зібралися учні та їх класоводи усі пять класів, а також мами, тати, бабусі, молодші братики та сестрички. Після урочистих фанфар усіх присутніх привітали учень-відмінник Василько ( з усіма атрибутами шовкового розумника: окуляри, біла сорочка з метеликом та штани на підтяжках) та супер-задавака Зіночка. Але не все пройшло гладенько на свято завітали непрохані гості Дюдюка Барбідоська та двоє її поплічників: Вреднюка 1 та Вреднюка 2. Саме ці герої викрали посвідчення, які повинні були вручатися першокласникам. А допомогла їм Лінь, що теж намагалася зіпсувати святкування. Але дружні та старанні першокласники перемогли усіх антигероїв: відповіли на їхні каверзні запитання і розважали їх піснями та танцями. Щодо останніх, то саме на Посвяті відбувся творчий дебют маленьких танцюристів виступ першокласників під керівництвом досвідченого педагога-хореографа Лукянчук Любов Андріївни. Навіть Дюдюка та Вреднюки не змогли встояти перед юними артистами. Вони повернули викрадені Посвідчення і забралися геть. Після цього першокласники виголосили урочисту Клятву, у якій йшлося про те, якими повинні бути справжні учнів ЗОШ №27. І насамкінець, кожен клас піднімався на сцену, де їм урочисто вручались Посвідчення першокласника ЗОШ № 27. Завершилося дійство феєричною фотосесією з героями свята.

Л.Міщук, керівник гуртка старшокласників Альфа