Помаранчевий день

За другий день у таборі Веселка в ЗОШ №27 його мешканці бачили і робили багато цікавого. Після звичної помаранчевої лінійки о 9 ранку ( бо ж другий колір веселки - помаранчевий) діти і вихователі розійшлися по своїх загонах, де їх чекало безліч творчих справ: ігри, доповнення оформлення загонових кімнат та рекреацій, бесіди, розмови все простіше і цікавіше, ніж під час навчального процесу.

Тепер, прямуючи шкільними коридорами здалеку видно, де який загін: англомовний  чи кульбабка, сонечко чи метелики тощо.

Крім цікавих занять у загонах під крилом вихователів, веселкові діти мали змогу відвідати різноманітні гуртки на свій вибір: хореографічний гурток  Оксамит, Умілі рученята, гурток дозвілля Альфа, Гурток народної іграшки. А завершився цей день, знову ж таки помаранчевою лінійкою, на якій дітвора отримала напутні поради на дорогу додому та на завтрашній жовтий сонячний день.

Л.Міщук, керівник прес-клубу