Акція Потурбуйся і будуть жити

Чи можете ви пройти повз людину, яка гуляє із симпатичним пухнастим песиком? Я думаю ні! Найменше, що ви можете зробити, і, частіше всього робите, це просто посміхайтесь Адже дуже часто трапляється так, що домашній улюбленець з певних причин, які зазвичай від нього залежать, потрапляє на вулицю і стає нікому не потрібним. Але є небайдужі люди, які намагаються допомогти бездомним тваринам, створюючи притулки та облаштовуючи їх. Такий притулок є і в місті Рівному. А для того, щоб його мешканці могли існувати, на допомогу закликають усіх небайдужих.

Так наша ЗОШ № 27 стала активною учасницею акції Потурбуйтеся, і будуть жити по збору круп та речей для братів наших менших. Спільними зусиллями було зібрано: 101 кг круп та два пакети речей.

Тож надіємося, що цей невеликий вклад хоч трішки допоможе тим, хто взяв на себе цю благородну і відповідальну місію зробити життя нещасних тварин хоч трохи кращим.

Я.Соболь, голова комісії Милосердя