Лінійка до 150 - річчя з дня народження А. Шептицького

30.11.2015 р. пройшли тематичні лінійки, підготовлені вчителями історії  ЗОШ № 27. На них учням були представлені відео-документальні матеріали про життя й діяльність митрополита Андрея Шептицького (з нагоди 150-річчя від дня його народження). Учні докладніше дізналися про деякі факти з його біографії та про суспільно-політичну діяльність. Цікаво було дізнатися про те, що вже будучи митрополитом, у своїх посланнях до греко-католицької пастви Шептицький закликав до пробудження національної свідомості українців (Україна на той період перебувала у складі Австро-Угорщини). Крім того вів благодійну діяльність, жертвуючи власні кошти на будівництво притулків для бездомних та сиротинців, а під час голокосту ставав на захист євреїв. Тож недарма сьогодні ми вшановуємо пам'ять цієї видатної особистості.

Л.Міщук, керівник прес-клубу ЗОШ № 27 ,

В.Кравчук, вчитель історії ЗОШ № 27