Фестиваль поезії серед учнів початкової школи

Читаємо Шевченка і про Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги і на рясті засяє веселка, повні  сил і живої снаги. Ми вшановуєм пам'ять Шевченка. Саме такі віршовані рядки  прозвучали з вуст ведучих на початку свята поезії у ЗОШ №27. Відкрили фестивальну програму наймолодші учні нашої шкільної родини - першокласники.  Не дивлячись на свій ще юний вік, маленькі читці-декламатори гідно представили себе і свої класи. Серед поезій Великого Кобзаря звучали і цілі твори, і уривки. Хочеться підкреслити дитячу щирість та безпосередність, з якою вони промовляли зі сцени безсмертні слова безсмертного поета.

У другій частині свою майстерність читання поезії продемонстрували другокласники, а господарем заключної частини фестивалю стали найстарші учні початкової школи   третьокласники та четвертокласники. Середі їхніх виступів були представлені номери переможців та призерів міського конкурсу читців поезії Шевченка це авторський вірш Наш Тарас Бугай Вікторії ( 4-А кл.) та літературна композиція 4-Г кл.

Тож, підсумовуючи вище сказане, зазначимо, що учасники та гості фестивалю мали змогу долучитися до невичерпного джерела Шевченкового генія і збагатитися духовно, виконуючи цим самим поетові заповіти.

Л.Міщук, керівник клубу старшокласників Альфа