Спортивно-сімейне свято у 1-В класі

6 грудня, у вівторок, у малій спортивній залі ЗОШ № 27 відбулося сімейно-спортивне свято у 1-В класі (Юхимець Л.А.). Розпочалося воно з того, що організатор свята Шевчук Н.М. (вчительфізкультури) розділила учасників (батьки, діти, старші братики та сестрички) на команди: Непереможені, Соколи  та Орлята по 14 чоловік у кожній. Потім команди урочисто запросили до зали. Після коротенького вступу та представлення команд, до першокласників на свято завітав веселий клоун Тьома (А.Алєксєєв, керівник гуртка Театр), який провів супер-спортивну розминку та завів зал.  Темпо-ритм, заданий Тьомою, протримався аж до завершення свята. А свято дійсно вдалося були веселі конкурси, естафети, ігри, було і справедливе журі. Боротьба видалась досить напруженою, команди йшли з мінімальним відривом і насамкінець всі з нетерпінням чекали слова журі І ось-воно прозвучало: Перемогла дружба!. Такого гучного Ура! стіни школи мабуть, ще не чули! Всі команди гучно виражали свою радість. Після того, як учасники залишили спортивну залу їх чекав смачний чай, мандаринки та печиво, щоб поновити свої сили. Святом лишилися задоволені всі: і діти, і батьки.

Л.Міщук, мама учениці 1-В класу