Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

     2 грудня 2016 року в міській бібліотеці-філії №7 до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відбулась  відверта розмова Що ти знаєш про ВІЛ-інфекцію та СНІД.     На відверту розмову запросили  користувачів книгозбірні - учнів  9-В класу ЗОШ №27 (класний керівник Тетяна Кондратюк). До заходу було оформлено тематичну виставку  СНІД: не залишитись байдужими.

 Провідний бібліотекар Ніна Марценюк ознайомила учнів з проблемами, які викликає захворювання на СНІД. Працівники бібліотеки обговорили з учнями життєві ситуації, пов`язані зі СНІДОМ. Наголошувалося протягом розмови, що лише здоровий спосіб життя допоможе вберегти  молодь від хвороби. Бібліотекар Галина Антонюк ознайомила присутніх зі статистичними даними про СНІД .

      Активну участь брали в обговоренні проблемних ситуацій хлопці та дівчата, впевнено відповідали на питання вікторини Що ви знаєте про СНІД. Цікавою була розповідь школярок про відомих людей, що мали необережність захворіти , дівчатка  також зачитали листи від хворих на  СНІД.

У ході заходу учні прийшли до висновку, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх рідних та близьких від цієї страшної інфекції. А здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах найкращі1 методи профілактики СНІДу.

 

Т.Кондратюк, кл керівник 9-В

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)