Акція «Спільними зусиллями»

Найперше, чого потребує людина, потрапивши на нове місце життя – це їжі і одягу. Тож з початком «гібридної» війни на Сході країни, на наші території потрапили сім’ї зі східного регіону. Кожна зі своїми проблемами. Тож, аби хоч якось спростити їх життя і допомогти хоч би у чомусь, товариством Червоного Хреста організовуються акції по збору одягу для таких переселенців. Учнівське самоврядування ЗОШ № 27 активно долучилося до акції. Комісіями Милосердя 1-11 класів було зібрано: 212 шт. одягу, 14 пар взуття шкільного віку та два пакети іграшок.
   На загальношкільних лінійках будуть відзначені класи, які найбільше зібрали, це 2-Г, 3-Г, 5-А.
   Важливо, що батьки і діти не залишаються байдужими до чужих проблем і радо ідуть назустріч. Адже одним зі основних життєвих істин є наступна: «стався до людей так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе».

Я.Соболь, голова комісії Милосердя