Свято весни у двадцять сьомій

Попри суперечки в інтернеті та різні думки з приводу святкування чи «не святкування» 8 березня  у  ЗОШ №27 вирішено було все ж відзначити це свято. З самого ранку, у вівторок кожна дівчина чи жінка, яка заходила у шкільні двері,  отримувала невеличку листівочку з привітанням від чоловічої половини учнівського самоврядування…  Та мали можливість познайомитись із  «Абеткою привітань»,  яку підготували члени комісії Інформації. Дрібничка – але приємна.

А от після 3-го уроку усіх жінок, які працюють у нашій школі було запрошено до актової зали, де на них чекало експрес-привітання. Учасники гуртка старшокласників «Альфа»,  підготували лірично-гумористичний виступ у формі святкового ефіру шкільного радіо «27х7». У рамках «ефіру» лунали вірші від хлопчиків (учнів 5 та 6 класів), і звичайно ж, привітання від директора школи, Харіва Б.Я.  Крім того,  ведучі «радіо» порадували чарівних жінок веселими новинами та СМС-повідомленнями. А на завершення – пролунала пісня у виконанні Богдани Якобчук. Тож, навіть 15-хвилиний виступ покращив настрій представницям прекрасної статі, налаштував їх на позитив та подарував позитивні емоції.

Женя Крутякова, голова комісії Інформації