Свято знань і талантів

19 травня  2016 року відбулося традиційне свято великої шкільної родини – Свято знань і талантів, присвячене рідній школі, педагогам, батькам та всім учням.

Почесну місію нагородження та відзначення номінантів виконував директор школи Б.Харів, заступники директора з навчально-виховної роботи С.Банькова  та І.Бачинська, педагог-організатор В.Жежук.

У першій номінації «Учитель плекає талант»  на сцену були запрошені 40 учителів, керівників гуртків  для нагородження подяками за активне сприяння розвитку обдарованої учнівської молоді.

Серед учителів, які підготували переможців олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, інших творчих конкурсів, є авангардисти, яким були вручені подяки та символічні відзнаки («Ніки») за високу результативність у роботі з обдарованими дітьми: А.Маркевич, С.Сметаніна, Б.Харів, К.Стецюк, С.Петровська.

Уже стало традицією визначати кращих учнів у різних номінаціях. Тож у  номінації «Зірка року» справжньою зіркою  став учень 9-Б класу Леськів Михайло, призер  ІІ етапу п’яти Всеукраїнських предметних олімпіад, призер ІІІ етапу трьох олімпіад, призер ІV етапу з економіки та призер І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у чотирьох секціях, за що і отримав символічну нагороду – «Зірку - ніку».

Наступна сторінка урочистої церемонії присвячена переможцям у  номінації «Багатогранна особистість». Подяками та медалями були нагородженні такі учні: Наконечний Олег (9-Б клас), Яцентюк Катерина (11-А клас), Сегень Анна (11-Б клас), Оліферук Юлія (11-Б клас), Якобчук Богдана (8-В клас), Сільковська Лілія (10-Б клас), Клим Ольвія (11-А клас), Овдієнко Марія (10-Б клас), Якубець Наталія (10-А клас), Скоропада Анастасія (9-В клас),  Самчук Єлизавета (10-А клас), Наконечний Ігор (10-Б клас), Меліх Каріна (10-Б клас), Мельницька Вікторія (10-Б клас).

Пивоварчук Анна, учениця 11-Б класу, нагороджена у номінації «Творча багатогранна особистість». У номінації «Творче обдарування» нагороджена подякою учениця 11-Б класу Павлишин Ірина, призери отримали символічні подарунки та традиційні солодкі призи від піклувальної ради школи.

Ведучі запросили  на сцену для нагородження у номінації «Зіркове сузір’я» переможців І та ІІ етапів  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, переможців предметних олімпіад, мовно-літературних, фізико-математичних та суспільно-природничих та творчих конкурсів у номінаціях «Мистецтво плекає талант», «Здоровий дух у здоровому тілі», «Хореографія та вокал», «Юні театрали», «Ми за школу вболіваємо…»  та вручили їм нагороди.

Цьогоріч з ініціативи директора клубу сімейного відпочинку «Скайап» була започаткована нова номінація «Кращий учень класу», представники клубу вручили кращим учням «Золоті квитки» на безкоштовне відвідування розважального закладу.

Під час свята гарний настрій дарував присутнім хореографічний колектив «Оксамит» (кер. А.  Гордієнко) учасники вокальної студії «Золотий мікрофон» під керівництвом О.Матюшенко.

С.Банькова, заступник директора,

В.Жежук, педагог-організатор