Патріотичний флеш-моб під час проведення Тижня школи

Тиждень школи у ЗОШ № 27 триває.  Жоден наступний день не проходить без цікавого заходу. Так у вівторок,  18 жовтня, у шкільному фойє діяла виставка стінгазет 25 років школі ровесниці незалежності України. У проекті біли задіяні учні 5-11-их класів. Фантазію та політ уяви ніхто не обмежував, тож розгулятися була можливість і школярі використали її на повну.

Газети містили вірші, графічні зображення, малюнки, фотографії, колажі та, навіть, квілінг і кросворд. Майже незмінним для всіх була цифра 25 та яскраве Вітаємо!.

А от у середу 19.10.2016р. представником учкому Стариченко Мариною (7-В кл.) було організовано патріотичний флеш-моб Перлина - Україна. Учасниками флеш-мобу були учні 5-6-их класів, які були одягнені у кольори українського прапора. Під відомий хіт Перлина Україна, діти під керівництвом Гордієнко Ганни та учасників хореографічного гуртка виконували нескладні  танцювальні рухи. Не дивлячись на прохолодну погоду, настрій після флешмобу був чудовий. Усі повернулися у класи до уроків. Завтра буде новий день і нові враження.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник клубу Альфа