Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

Засідання творчої групи Інтелект України

 

              26 січня 2016 року в Рівненській загальноосвітній школі №27 відбулося засідання шкільної творчої групи вчителів Інтелект України. Засідання відбулося у формі дискусії, тож присутні, а це вчителі математики, біології, фізики, географії, початкової школи мали можливість переконатися в якості, ефективності, доцільності запровадження в школі цього інноваційного освітнього проекту.

            Керівник творчої групи Л.Панас розкрила особливості навчання за програмою Інтелект України та запросила присутніх у педагогічну майстерню на урок еврики та людина і світ. Цікавою та ефективною була робота вчителів, адже, як і учні, вони розвязували задачі на логічне мислення, шукали відповіді на дивні запитання, виконували творчі завдання, перевіряли свій рівень знань за тест-контролем. Втомившись, усі дружно, як у карооке, співали пісню про школу та, сидячи, підтанцьовували. Л.Панас ознайомила вчителів із методикою викладання, представила навчально-методичне забезпечення науково-педагогічного проекту, а це і таблиці, і зошити,  дидактичний і роздавальний матеріал, відеоматеріали,  одним словом, усе необхідне для якісного, ефективного, результативного уроку.

             Дискутуючи, усі дійшли висновку, що навчання  за науково-педагогічним проектом Інтелект України   пріоритет суспільства і системи освіти.

С.Банькова, заступник директора з НВР

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)