Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

                                           Тиждень іноземних мов

 

 

    З метою формування навчально-пізнавальних компетенцій школярів, підтримки та розвитку їхнього творчого потенціалу, критичного мислення, у рамках  Року англійської мови у Рівненській ЗОШ № 27 (директор Б. Харів) із 21 по 28 листопада 2016 року був організований та проведений тиждень іноземних мов.

         Тож уже на початку тижня учні з інтересом переглядали ілюстративну та книжкову виставку, яку підготували бібліотекарі  школи. А у вестибюлі школи увагу привертав інформаційний стенд із яскравим фоторепортажем про діяльність шкільного Євроклубу Мрія. Зацікавила учнів також виставка-конкурс стіннівок.

         Як удосконалити мовленнєві, граматичні та лексичні навички молодших школярів? Звичайно ж, у грі. Це майстерно продемонстрували вчителі О. Сафонова та А. Поліщук, долучивши юних знавців іноземної мови до мовного експресу Подорож Європою та пропонуючи їм перепочити на цікавих станціях: Співоча галявина, Поетичний зорепад, Загадкова країна, Святкуємо разом, Відомі люди України. Діти, рухаючись від станції до станції, активно спілкувалися, дізнавалися багато цікавого і пізнавального, були веселими та креативними.

         Хочете переконатися, чи ви європейці? Беріть участь у вікторині Ми європейці. Питання будуть нелегкі, але цікаві! Так заохочували учнів 9-11-их класів учителі Л. Шинкарук та О. Савюк. Тож охочі старшокласники не злякалися труднощів, а навпаки, їх вдало подолали, продемонструвавши  знання та ерудицію.

         Учні 5-8-их класів узяли участь у мовно-інтерактивній грі Це моя Україна і переконливо довели, що Україна європейська держава.

         Усі охочі продемонструвати навички виразного читання взяли участь у конкурсі читців-декламаторів. Підійшли до конкурсу відповідально, творчо, адже журі враховувало не тільки вміння виразно читати поезію, а й рівень сценічної культури та виконавської майстерності.  Переможці конкурсу братимуть участь у міському конкурсі.

Традиційно, на завершення тижня відбулися тематичні учнівські лінійки, які підготували учні 9-Б та 8-В класів разом із учителями Н. Малик та О. Загурою. Учні виступили в ролі екскурсоводів та запросили присутніх до віртуальної мандрівки Україною. Подорожуючи містами, усі ще раз переконалися, наскільки дивовижна, неповторна та багата рідна матінка-земля. На завершення лінійки прозвучала пісня і всі дружно підспівувати восьмикласницям.

         Учні-призери отримали подяки та дипломи за участь  у шкільних заходах та за перемогу в І етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.

С.Банькова,

заступник директора

 з навчально-виховної роботи

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)