Інформація ЗОШ № 27

про хід виконання плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права

На виконання плану заходів Рівненської обласної державної адміністрації від 30.09.2015 року № 568, розпоряджень КУ «Рівненський міський методичний кабінет» від 09.11.2015 р. № 914 у Рівненській ЗОШ № 27 із 7 по 12 грудня 2015 року проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках тижня в школі проведено ряд заходів.

07 грудня учні школи ознайомились із ілюстративно-пізнавальною, інформаційною виставкою учнівських робіт «Україна – велика країна».

Учні 7-А класу взяли участь у діловій грі «Слідство ведуть затоки». А учні 8-А класу виявили активність в історично-правовому марафоні, який провела вчитель правознавства Яровка О.А.

10 грудня для учнів 10-их класів був проведений «Правовий аукціон», а девятикласники взяли участь у грі «Найрозумніший правознавець».

Учні 6-Б класу 11 грудня взяли участь у годині спілкування «Спілкуємося з відкритим серцем», під час проведення якої ознайомилися із моральними засадами спілкування.

Соціальний педагог Валілко Т.В. провела серед четвертокласників анкетування з метою виявлення насильства в сімї . А учні 7,8,11-их класів взяли участь в анкетуванні на тему «Захист від насильства».

Для четвертокласників соціальним педагогом була проведена година спілкування з елементами тренінгу «Насильство в дитячому середовищі».

Семикласники під час проведення години спілкування переконалися, що незнання прав, обов’язків та законів не звільняє від відповідальності.

Представники Рівненського обласного управління юстиції зацікавили учнів 9-их класів розповіддю про права дитини.