Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Уроки мужності

 

         Дуже сумно, але ми звикаємо жити в умовах неоголошеної війни, якій не видно кінця. Вже нікого не дивує проведення численних акцій на підтримку АТО, на допомогу пораненим бійцям, на підтримку тих, хто захищає наш спокій в епіцентрі АТО.

         Час від часу зі Сходу повертаються на перепочинок додому солдати. Так, у межах чергової ротації повернувся додому татко однієї з наших учениць ( Базюк Ані, 4-В клас). Від погодився прийти до нашої  школи на зустріч із школярами. І не лише у цьому класі відбулася зустріч з військовими, а і  у 9,10,11-их класах теж. Так, під час уроків мужності солдати розповідали  про життя і тяжкі будні на передовій, давали відповіді на численні запитання. Також підкреслили, наскільки цінують бійці сувеніри, подаруночки, листи і малюнки, що виготовляють і пишуть діти. А також вони пообіцяли передати привітання і побажання швидкого повернення до своїх родин усіх солдатів обовязково живими і неушкодженими.

         Хочеться підкреслити, що саме такі зустрічі спонукають нас до дії, аби ми не залишалися байдужими до того, що відбувається у нашій країні.

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)