Шкільний вертеп

«Нова радість стала»

Вже традиційним у нашому місті є проведення різдвяного фестивалю вуличних вертепів «Нова радість стала». Тож збірний колектив ЗОШ № 27 (учні 3-11 класів, вчителі, батьки) теж не залишився осторонь даного проекту. За графіком нам пощастило виступати у приміщенні кафе «На гірці». Саме тому учасникам було тепло, затишно і комфортно, що якнайкраще сприяло успішному виступу. Хоч той факт, що нас знімало телебачення теж наклав певний відбиток на представлення нашого вертепного дійства. Але, маємо надію, що оригінальні колядки виконані  учасниками вокального гуртка «Золотий мікрофон» під керівництвом Оксани Вікторівни Марчак ( Матюшенко) та самовіддана гра учнів-акторів сподобається глядачам телеканалу «Рівне – 1».

Колектив виступив і на загальношкільних лінійках, чим подарував передноворічний настрій для всіх учнів та вчителів.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник прес-клубу