Тематичні лінійки З Днем народження, школо!

Тиждень тому наша ЗОШ №27 відсвяткувала свій 25-й день народження.  А вже з сьогоднішнього понеділка у нашому навчальному закладі стартував традиційний тиждень школи, під час проведення якого учнівський комітет готує заходи для кожної паралелі, присвячені 25 річниці школі ровесниці незалежної держави.  І першим заходом були тематичні лінійки, організовані  учнями 11-их класів під керівництвом голови учкому Меліх Каріною та  Якубець Наталією.

Отже, спільна лінійка розпочалася виходом на сцену учнів з 11-А класу. Це філологічний клас. А тому і свій виступ вони  вирішили подати у формі Повісті минулих літ. Де у гумористичній манері розповідалися факти з історії створення школи: І постав на землях Боярських храм науки, на імя ЗОШ №27! І правили у храмі три зорі-директори: Андрій Первозванний,  Наталія Мудра та Богдан Великий. І далі у такому ж стилі Звучали побажання для вчителів та подяки їх нелегкій праці. Тоді ініціативу перехопили учні 11-Б класу. Вони також по-своєму цікаво привітали свою рідну школу із 25-річчям. Були тут і жартівливе інтервю з учителями (де на запитання звучали відповіді з відомих хітових пісень), і пісня під аккомпанемент гітари, яку виконував автор - учень 11-Б класу Яцентюк Максим. А на завершення прозвучала фінальна пісня теж перероблена з відомого українського хіта, яку виконували обидва класи. У кінці ж пролунало дружнє: З Днем народження, люба школо!. А тиждень лише почався попереду багато цікавих заходів.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник клубу Альфа