Майстер-клас «Розфарбуй іграшку на допомогу АТО» в ЗОШ №27

У ЗОШ №27 у рамках тижня школи (до 23-річчя закладу) з ініціативи членів учкому та керівника гуртка «Іграшка» Каранюк Т.М. було організовано майстер-клас «Розфарбуй іграшку на допомогу АТО». Тетяна Михайлівна з гуртківцями виготовили глиняні іграшки, які кожен бажаючий міг отримати їх, кинувши  гроші до благодійної скриньки.  Цю фігурку учні тут же могли  розфарбувати і залишити собі в якості сувеніра. Таким чином було зібрано 2500 грн., за які придбано теплий одяг для військової частини м. Старобільськ, Луганської області. Крім цього  діти писали листи та малювали малюнки для солдатів, які теж передали в АТО. Солдати, отримали допомогу та зателефонували учням, щоб подякувати за турботу, адже одна з учениць залишила свій номер мобільного телефону в листі.