Виставка у ЗОШ №27 виробів з природного матеріалу «Золоті барви осені» (в рамках Тижня школи)

Вже традиційно у рамках тижня школи стала виставка виробів з природних матеріалів «Золоті барви осені». І хоч проводиться цей захід у кінці жовтня, коли вже не так і багато різних квітів, фантазії умільців немає межі.

Цьогоріч участь у виставці  брали учні 1-4-их класів. І потрібно сказати, що виставкові столи, від кожного класу окремий, ледь вміщували оригінальні і цікаві поробки.  Віддамо належне не лише учням, але і батькам, які активно долучитись до цього мистецького дійства. Як матеріали – використовувались і овочі, і фрукти, а також листя, мох, трава, кора, горіхи, жолуді – і цей перелік можна продовжувати і далі.

Додамо лише, що  переможця визначити було практично неможливо. Тому подяки за участь отримали як класи, так і окремі учні, вироби яких вирізнялися оригінальністю ідеї, цікавим вирішенням та яскравістю.