Виставка виробів з природничих матеріалів

«Золоті барви осені»

Традиційною у нашій ЗОШ № 27 стала виставка виробів з природничих матеріалів «Барви осені» в рамках проведення Тижня школи. Учасниками виставки були учні 1-4 класів. Виставкові столи вже здалеку вабили до себе глядачів розмаїттям барв. Чого тут тільки не було: букети із осіннього листя, панно з різноманітного насіння (кукурудза, квасоля, гарбузове та соняшникове насіння тощо); кумедні тваринки з гарбузів, баклажанів, картоплі, каштанів, морви та капусти; цікаві композиції з маку, жолудів, трави, листя… Не менш цікавими були і назви виробів та композицій.

Глядачі, які постійно товпилися біля столів гаряче коментували та обговорювали «експонати». Були тут і діти, і батьки. Хочеться додати, що до підготовки виставки активно долучилися батьки і виявили справжню креативність та винахідливість. Тож комісія, що оглядала вироби не змогла визначити переможця, проте відзначено було масу робіт.