Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Блакитний день

 

 

         Непомітно, в іграх, екскурсіях, різноманітних розвагах та творчих справах промайнув перший тиждень табірно-веселкового життя в ЗОШ №27. Прийшла пятниця блакитний день, не менш насичена цікавими подіями. У цей день, крім загонових справ: ігри, конкурси (малюнків на тему Моє рідне місто  у англомовному загоні), відвідувань гуртків, до нашого табору завітав планетарій. Тож вихованці Веселки мали змогу здійснити віртуальну космічну подорож.

         Деякі загони ще зранку поїхали на екскурсію до розважального комплексу Мауглі, що у парку відпочинку Хімік. Дітвора мандрувала казковим лабіринтом, стрибали на батутах та спускалися тарзанкою. Захвату не було меж. По поверненню до школи мандрівники порадували працівників їдальні чистими тарілками Цього ж дня у парку ім. Т. Шевченка відбулася гра-подорож Веселий потяг. Від нашого пришкільного табору теж було відряджено загін для участі у цій грі. Крім того, у парк поїхали учні-волонтери та  педагог-організатор  - їх місія полягала у тім, щоб організувати роботу на одній із станцій.

         Так пробіг пятий день і завершився перший тиждень. Тож усі ми з нетерпінням чекаємо наступного вівторка, який знов збере нас у таборі, де всіх чекають нові розваги та багато цікавого.

Л.Міщук, керівник прес-клубу

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)