Загальношкільні батьківські збори

У перші тижні навчання у школах традиційно проходять загальношкільні батьківські збори. Так і у ЗОШ № 27 відбулися ці заходи по всіх паралелях. Особливе значення збори мали для батьків п’ятикласників та для майбутніх випускників 2016-2017 н.р. Адже саме ці «сходинки» у шкільній освіті є переломними і вирішальними. Тому що 5-й клас – це перший клас середньої школи. У якому діти проходять певну адаптацію, пройшовши початкову ланку навчання ( 1-4-й клас). А 9-й та 11-ий класи, закінчивши,  діти вступають у доросле життя. Тож на зборах перед батьками виступали вчителі-предметники, розставляючи потрібні акценти, наголошуючи основні правила та вимоги, пояснюючи нововведення. Крім того, батьки мали можливість задати вчителям свої запитання. За таким же принципом на зборах виступила і шкільний психолог.

Крім того, у структурі батьківських зборів була і тематична інформаційна  хвилинка, що стосувалася процесу «декомунізації». Адже всі ми спостерігаємо за тим, як стрімко змінюються у нашій країні назви населених пунктів та вулиць. Тож учителі історії нашої школи підготували коротку інформацію, яка стосувалася змін назв деяких вулиць нашого міста: зокрема вул. Пластова (колишня Остафова) та вулиця Миколи Корнаухова (колишня Мірющенка). Тож можна підсумувати, що батьківські збори пройшли змістовно і з користю для тих батьків, які змогли їх відвідати.

Л.Міщук, керівник пре-клубу