Проведення тижня Миру у ЗОШ № 27

«Прагнемо миру» з нагоди відзначення Міжнародного дня миру

«Променів сонця, яскравої днини

Життя у прекрасній єдиній країні!

За мир голосують в наш час геть усі:

Діти, батьки, бабусі й дідусі»

Соболь Яна, 5-В кл.

«Прагнемо миру» - під таким девізом у ЗОШ № 27 пройшов тиждень, приурочений Всесвітньому дню  Миру, який відзначається 21 вересня. У нашій школі було проведено цілий ряд заходів: інформаційні хвилинки щодо історії виникнення й запровадження Міжнародного дня миру, творчі акції «Я малюю мир» ( малюнок на асфальті для учнів 1-2-их класів), виставки малюнків та конкурс віршів про мир, написання листів пораненим солдатам - учасникам АТО та сімям, що приїхали до нас із зони бойових дій, майстер-класи по виготовленню символічних птахів миру, уроки миру.

Надзвичайно яскравим та видовищним виявися флеш-моб «Голуб миру», учасниками якого стали учні 3-4-их класів. Спочатку всі учасники вийшли на шкільне подвіря й утворили гігантську фігуру голуба. Сонячний день і одягнені у святкові вишиванки учні, які урочисто вишикувались по контуру птаха, намальованого на асфальті створили незабутню яскраву картину. Крім того, вони обмінялися паперовими голубами, на яких один одному написали побажання жити у мирі та злагоді. Після цього усі школярі  танцювали казково-мирний гопак під керівництвом Гордієнко Г.В., керівника хореографічної студії «Оксамит». Відзначимо, що у музичному оформленні цього танцю поєдналися захід і схід, північ і південь. Цим колективним українським таночком діти нашої школи висловили своє прагнення миру в нашій країні і в усьому світі.

Гарним змістовним заходом також став урок проведений у класі початкової школи,  у якому діти навчаються  за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Першокласники долучилися до Всеукраїнської акції «Молитва за мир». Діти в знак солідарності та обєднання зворушливо читали слова молитви, а у кінці  обмінялися паперовими білими голубами.

Хочеться відзначити також виставку малюнків учнів 5-6-их класів «За мир голосують усі…» і вірша, написаного юною авторкою з 5-В класу Соболь Яною, слова з якого є епіграфом до даної статті.

Споглядаючи по дитячому наївні малюнки,  і,  вдумуючись у слова вірша п’ятикласниці,  ще і ще раз розумієш,  наскільки крихким є наш спокій і наскільки вагомим є для нас  усіх таке поняття як МИР.