Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Проведення тижня Миру у ЗОШ № 27

Прагнемо миру з нагоди відзначення Міжнародного дня миру

 

 

                                                        Променів сонця, яскравої днини

                                                        Життя у прекрасній єдиній країні!

                                                        За мир голосують в наш час геть усі:

                                                        Діти, батьки, бабусі й дідусі

                                                                           Соболь Яна, 5-В кл.

 

         Прагнемо миру - під таким девізом у ЗОШ № 27 пройшов тиждень, приурочений Всесвітньому дню  Миру, який відзначається 21 вересня. У нашій школі було проведено цілий ряд заходів: інформаційні хвилинки щодо історії виникнення й запровадження Міжнародного дня миру, творчі акції Я малюю мир ( малюнок на асфальті для учнів 1-2-их класів), виставки малюнків та конкурс віршів про мир, написання листів пораненим солдатам - учасникам АТО та сімям, що приїхали до нас із зони бойових дій, майстер-класи по виготовленню символічних птахів миру, уроки миру.

         Надзвичайно яскравим та видовищним виявися флеш-моб Голуб миру, учасниками якого стали учні 3-4-их класів. Спочатку всі учасники вийшли на шкільне подвіря й утворили гігантську фігуру голуба. Сонячний день і одягнені у святкові вишиванки учні, які урочисто вишикувались по контуру птаха, намальованого на асфальті створили незабутню яскраву картину. Крім того, вони обмінялися паперовими голубами, на яких один одному написали побажання жити у мирі та злагоді. Після цього усі школярі  танцювали казково-мирний гопак під керівництвом Гордієнко Г.В., керівника хореографічної студії Оксамит. Відзначимо, що у музичному оформленні цього танцю поєдналися захід і схід, північ і південь. Цим колективним українським таночком діти нашої школи висловили своє прагнення миру в нашій країні і в усьому світі.

         Гарним змістовним заходом також став урок проведений у класі початкової школи,  у якому діти навчаються  за науково-педагогічним проектом Інтелект України. Першокласники долучилися до Всеукраїнської акції Молитва за мир. Діти в знак солідарності та обєднання зворушливо читали слова молитви, а у кінці  обмінялися паперовими білими голубами.

         Хочеться відзначити також виставку малюнків учнів 5-6-их класів За мир голосують усі і вірша, написаного юною авторкою з 5-В класу Соболь Яною, слова з якого є епіграфом до даної статті.

         Споглядаючи по дитячому наївні малюнки,  і,  вдумуючись у слова вірша пятикласниці,  ще і ще раз розумієш,  наскільки крихким є наш спокій і наскільки вагомим є для нас  усіх таке поняття як МИР.

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)