«День чистих тарілок»

«Спортивно-ігрова програма»

Новий день у пришкільному таборі «Веселка» розпочався із веселої зарядки, яка дійсно додала бадьорості й гарного настрою на весь день. А день цей було декларовано як «День чистих тарілок». Вже сама назва підводить нас до того, що саме цього дня загони змагалися між собою у тому, чиї тарілки після обіду виявляться найчистішими. Результатом такого змагання стала чесна перемога 5-ого загону «Дружба». задоволення від перемоги супроводжувалося гучним «Ура!» та врученням «Подяк за найчистіші тарілки» на підсумковій лінійці.

Крім того, цього ж дня було проведено цікаву спортивно-ігрову програму. Шевчук Наталія Михайлівна сформувала збірні загонові команди. І учасники і вболівальники «виклалися» на 100 відсотків. Але, як і в будь якому змаганні, хтось був сильнішим, а хтось слабшим. Тож за 1,2 та 3-тє місця команди отримали грамоти, а інші загони -  подяки за участь.