День традиційних страв

Другий день у таборі «Веселка» розпочався під назвою «День традиційних страв». І кожен загін взявся за його реалізацію: діти малювали тематичні малюнки, ділилися розповідями про «бабусину» кухню, говорили про те, які страви характерні саме для нас, українців, які страви є нашими національними.

У англомовному загоні помічники-волонтери гралися з дітками у різні цікаві ігри, потім переглядали матеріал про поліську традиційну кухню. Далі – усі разом складали рецепти страв англійською мовою. І насамкінець – колективом працювали над проектом ( звичайно, англійською) «Поліські  страви».

Крім цього, до нас у табір завітали актори Рівненського приватного театру «Веселка». Вони показали дітям виставу «Дужими зростаймо, про здоровя дбаймо». Зміст вистави – це пропаганда здорового способу життя. Герої: жабка, зайчик, вовк, хлопчик, його мама та бридкий мікроб, у театрально-ігровій формі розповіли табірній малечі про правила особистої гігієни, правильне харчування та важливість заняття спортом. Бурхливі оплески та буря емоцій зі сторони юних глядачів засвідчили успіх вистави.

І, насамкінець, додаємо, що один із загонів ходив до дитячої бібліотеки, а два загони сьогодні здійснили культпохід до «Сінема Екватор». Хоч зараз нікого не здивуєш ні  «3D», ні, навіть «5D» - дітвора була у захваті.

Л.Міщук, керівник прес-клубу

В.Жежук, педагог-організатор