День гумору

У п’ятницю до вихованців пришкільного табору «Веселка» при ЗОШ №27 завітали веселі клоуни з театру музичної казки «Диво». Вони запропонували табірній малечі цікаву ігрову розважальну програму. Спочатку – клоуни показали кілька сценок, які веселили дітей аж до сліз, викликаючи бурхливі оплески. Потім – прийшла черга цікавих конкурсів та ігор, у яких були задіяні усі охочі. Азарту гравців і вболівальників не було меж.

Цього ж дня у англомовному загоні відбулося дійство на англійській мові: діти розігрували міні-сценки з простенькими діалогами (звичайно на англійській мові) – «у лікарні», «в магазині», «зустріч двох друзів», «знайомство» тощо. За активну участь та артистизм найкращі учасники отримали оригінальні ручки-призи та грамоти англійською мовою.