День гри у таборі Веселка

8 червня восьмий день літа. У таборі Веселка при ЗОШ №27  вирує життя: до обіду цікаві загонові справи, похід у парк відпочинку Хімік, тарзанка, лабіринт, екстрим та адреналін. А волонтери 7 мовного загону  організували  дві гри Maskarade (відгадували назви тваринок)  та  гру на свіжому повітрі Water balloon fight. По обіді весела танцювально-розважальна програма у малій спортивній залі від мандрівного театру Диво. Актори так завели публіку, що захвату не було меж, а галас було чути двома поверхами вище від зали. Веселі розваги та жартівливі конкурси досхочу розважили дітей. А по завершенні програми ніхто не хотів прощатися. Але є час для розваг і час для серйозних справ. Завершився ще один день у таборі день гри. На підсумковій лінійці вихованці Веселки отримали постанови на наступний день і з своїми вихователями дружно вийшли на ігрові майданчики, звідки їх вже забирали батьки.

Л.Міщук, керівник прес-клубу