Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Святкуємо закриття табору Веселка

 

 

         Ну от і все, прощатись час настав - три тижні цікавого, веселого та активного життя у таборі Веселка промайнули, наче 3 дні. Мешканці табору зібралися на останню лінійку. Ніби все, як звичайно, але у повітрі все ж відчуваються сумні нотки. Адже за зміну усі діти табору здружилися і згуртувалися між собою і зі своїми вихователями. Після експрес-сніданку у табірному блоці спостерігалося небувале пожвавлення адже всі загони сьогодні залишились у таборі, всі вісім сьогодні немає екскурсій та походів. Зате усі готуються до заключного концерту.

         Тож об 11.00 год. прозвучали позивні і святковий концерт присвячений закриттю табірної зміни розпочався. Звучали пісні та вірші, кожен загін представляв свій концертний  номер. А 7-й та 8-й англомовні загони представили цілий блок: відео презентації, пісні та ігри. Спілкувалися включно англійською!!!. Весела динамічна пауза підняла весь зал зі своїх місць і нескінченно довгий імпровізований потяг, де вагончиками були дітки помандрував по залу під ритмічну музику. Фінальним акордом став виступ переможців міського конкурсу флешмобів Діти і мир.

         А після смачного обіду всі зібралися в актовій залі на дискотеку. Запальні хітові мелодії та пісні так завели публіку, що спинити і заспокоїти її було досить важко.  Але все гарне має властивість колись закінчуватися. Тож завершилась зміна і в нашому таборі, і всі попрощалися до осені, коли першовересень знову запросить усіх на шкільне подвіря.

Л.Міщук, керівник прес-клубу

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)