День розваг

Майже непомітно збіг другий тиждень після завершення навчання. І другий тиждень перебування дітвори у пришкільному таборі «Веселка» при ЗОШ №27. П’ятниця  виявилася дуже багатою на події, адже сьогодні День розваг. Зранку, після сніданку загони поділилися: одні - відвідали парк сімейного відпочинку «Sky-up», інші - побували у 3-D театрі «Сінема». І одні і другі отримали масу позитивних емоцій та чудовий настрій. Англомовний 7 загін ще й встиг провести гру «Zingo»  на повторення лексичних одиниць. А по обіді на завершення тижня, усі могли «відірватися» на запальній веселій дискотеці. Після підсумкової лінійки «веселкова» дітвора попрощалося з табором на вихідні, щоб знову зустрітися наступного понеділка.

Л.Міщук, керівник прес-клубу