День творчості

«День творчості» - під такою назвою у ЗОШ № 27 пройшла спільна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва учнів і батьків. Участь брали усі класи з 1 по 11. Так було представлено цікаві роботи зі шкіри та бісеру: це і сувеніри, і картини, іграшки і навіть ікони.

Не обійшлося і без вишивки – яскравістю та розмаїттям орнаментів радували око сорочки, рушники та серветки.

Оригінальністю вирізнялися роботи у техніці квілінгу, ляльки-мотанки та іграшки із клаптиків тканини. А лебідь із синьо-жовтим бантиком ( модульне оригамі) викликав захоплення у всіх, хто відвідав виставку.

Цікавими також були картини написані маслом на полотні і скульптурки з гіпсу.

А загалом ця виставка стала живим свідченням того, наскільки численними є таланти наших учнів і їх батьків.