Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

День зеленого кольору

 

 

         А життя вирує, а життя біжить Так можна охарактеризувати повсякденні справи у пришкільному таборі Веселка при  ЗОШ №27.  Вівторок 13 розпочався як звичайно, з лінійки та здачі рапортів начальнику табору Панас Л.П.  По тому 4-й та 7-й загони поспішили до їдальні на сніданок, який відбувся в експрес-режимі. Адже діти знову поспішали у мандрівку до розважального центру Екватор. Там на них чекали аніматори та боулінгові доріжки клубу Турбіна. 2-й, 3-й, 5-й загони лишились у таборі. У 2-му загоні вихователь Юхимець Л.А. провела з дітками цікаву інтелектуальну гру з солодкими призами. Частина вихованців мали заняття у різноманітних гуртках творчого і спортивного напрямку.  А деякі дітки сумлінно готувалися до участі у міському фестивалі флеш-мобів Діти і мир під керівництвом вчителя хореографії Лукянчук Л.А.

         На 12.00 год. у табір завітав Київський планетарій і вихованці Веселки  мали змогу зануритися у таємничий підводний світ океану та помилуватися космічними просторами.

         А тим часом до школи повернулися мандрівники з боулінгу. Їх захвату не було меж: мало того, що вони награлися у боулінг з ними працювали клоуни-аніматори, які на прощання усім бажаючим зробили прикольні малюночки на обличчях.

         Після обіду табірне життя дещо збавило темп: діти потроху готувалися до закриття табірної зміни та займалися звичними справами у гуртках та загонах.

 

Л.Міщук, керівник прес-клубу

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)