День дублера

У рамках Тижня самоврядування в ЗОШ № 27 проводилося маса цікавих різнопланових заходів. Але, з року в рік, найбільшу цікавість і хвилювання викликає саме День дублера. Цього дня чекають з нетерпінням самі учні, адже дуже цікаво спробувати себе у ролі вчителя, або ж  представника адміністрації.

До дня самоврядування готувалися заздалегідь. Ті учні-дублери, яким було доручено вести уроки і у початковій, і у середній школі ( а саме учні 9-11-их класів)  зустрічалися із вчителями, яких мали заміняти, готувалися до уроків, писали конспекти, підбирали цікавий матеріал. Дублери ж адміністрації ( завучі і директор) за тиждень до знаменної події повинні були вникати у роботу: вести загальношкільні лінійки, слідкувати за навчально-виховним процесом закладу.

По закінченню дня дублера відбулася спільна нарада власне дублерів і справжніх вчителів та адміністрації. Учні поділилися своїми враженнями, які були спільними у тому , що вчителем бути складно, хоч і дуже цікаво. Та по закінченню школи мало хто хотів би обрати саме професію вчителя. Когось - лякає складність професії, а багатьох …- низька заробітна плата.