Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

День дублера

 

         У рамках Тижня самоврядування в ЗОШ № 27 проводилося маса цікавих різнопланових заходів. Але, з року в рік, найбільшу цікавість і хвилювання викликає саме День дублера. Цього дня чекають з нетерпінням самі учні, адже дуже цікаво спробувати себе у ролі вчителя, або ж  представника адміністрації.

         До дня самоврядування готувалися заздалегідь. Ті учні-дублери, яким було доручено вести уроки і у початковій, і у середній школі ( а саме учні 9-11-их класів)  зустрічалися із вчителями, яких мали заміняти, готувалися до уроків, писали конспекти, підбирали цікавий матеріал. Дублери ж адміністрації ( завучі і директор) за тиждень до знаменної події повинні були вникати у роботу: вести загальношкільні лінійки, слідкувати за навчально-виховним процесом закладу.

         По закінченню дня дублера відбулася спільна нарада власне дублерів і справжніх вчителів та адміністрації. Учні поділилися своїми враженнями, які були спільними у тому , що вчителем бути складно, хоч і дуже цікаво. Та по закінченню школи мало хто хотів би обрати саме професію вчителя. Когось - лякає складність професії, а багатьох - низька заробітна плата.

 

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)