Міс Дюймовочка

В останній тиждень навчального року ( 25.05.16 р.) у нашій ЗОШ № 27 відбувся 4-й конкурс краси серед дівчаток 2-4-их класів Міс Дюймовочка 2016. Участь у ньому взяло 9 симпатичних дівчаток. Щодо складу журі, то до нього увійшли фотограф  студії Позитив О. Гордієнко, директор парку сімейного відпочинку відпочинку Скай-ап пані Валентина, керівник театральної студії Омега Алєксєєв А.О. та голова учкому, учасниця  театральної студії Омега, учениця 11-Б класу Пивоварчук Анна.

Юні конкурсантки змагалися у 4 ьох випробуваннях:

1. Візитка

2. Казково-інтелектуальний .

3. Хоббі

4. Дефілле.

Тож кожна учасниця могла проявити себе. Особливо цьому сприяли конкурси Візитка та Моє захоплення (Хоббі). Адже саме  в них дюймовочки виявили свої таланти: хтось декламував власні вірші, хтось співав, хтось показував мініатюри, а хтось танцював Журі працювали у поті чола. У час, коли конкурсантки готувалися до випробувань, глядачі мали змогу насолоджуватись концертними номерами від шкільних вокальної та хореографічної студій, а також мініатюрками від учнівського центру дозвілля Альфа.

У результаті кожна із учасниць отримала свою номінацію і жодна не лишилась без подарунка. Крім того  визначено було учасницю, яка отримала ще і приз глядацьких симпатій - нею виявилась Топчій Валерія з 4-В кл. А головне звання Міс Дюймовочка 2016 отримала чарівна і тендітна Шевчик Влада із 2-В класу.

Як підсумок, можна сказати, що захід був яскравим і налаштував і учасниць і глядачів на позитивний відпочинок на літніх канікулах.

Л.Міщук, керівник прес-клубу,

В.Жежук, педагог-організатор