Шкільний конкурс серед  дівчаток 3-4 класів «Міс Дюймовочка»

У День святого Валентина у ЗОШ №27 звикли традиційно дарувати один одному сердечка з побажаннями. А саме в цей день працювала святкова пошта, яка дарувала радість не тільки учням, а й вчителям.

14 лютого 2014 року відбувся ще один цікавий захід під назвою «Міс Дюймовочка - 2014». Відзначимо, що конкурс проводиться у нашій школі уже втретє.

За звання «Міс Дюймовочка» змагалися 7 чарівних маленьких дівчаток, учениць 3-4 класів. Потрібно було бачити, як граційно і серйозно юні конкурсантки в українських національних костюмах вийшли на сцену. Кожна з них хвилювалася і переживала. Адже це був чи не перший конкурс у їхньому житті.

Свою неповторність і індивідуальність дівчатка доводили у 5-ти конкурсах.

Першим з них була традиційна «Візитка», у якій учасниці  мали себе представити у будь-якій формі: розповідали про себе, читали вірші,  представляли друзі-однокласники,  демонстрували свої фото-презентації.

У наступному конкурсі «Казково-інтелектуальному» маленьким міс було запропоновано дати відповідь на 2 запитання. Одне з яких – казкове від організаторів конкурсу, а інше – логічне від конкурсантки-суперниці. У цьому випробуванні дівчатка продемонстрували свій розум та дотепність.

Третє випробування було чи не найяскравішим – «Моє захоплення» - назва сама говорить за себе. Кожна конкурсантка змогла розкритися тут на максимум, довести свою неповторність, індивідуальність, творчі здібності. Тож на розсуд журі та глядачів були представлені танці, пісні, гімнастика, вироби декоративного мистецтва та навіть плавання.

Наступний конкурс був не менш цікавим і називався «Маленька господиня». Тут учасники мали проявити себе, як господарочки, які вміють готувати. Для них було підготовлено фартушок  (який доречі залишився для дівчаток у подарунок) та на столах однаковий набір продуктів, з яких  вони мали приготувати бутерброд.  Хоча запропонована страва була не складною, але кожна з дівчаток і тут змогла творчо підійти до виконання цього завдання. Хтось зробив бутерброд у вигляді кораблика з вітрилом, у когось на пеньочку з хліба та траві з огірка сиділи кумедні бедрики, виготовлені з помідорок та чорних маслин. Словом, фантазії конкурсанток не було меж. Не менш оригінальними були і назви цих кулінарних шедеврів.

І от, нарешті, останнє випробування, заради якого чи не кожна маленька міс вирішила брати участь у конкурсі – «Дефіле» - вихід на подіум у вечірніх сукнях. Чарівно! Незрівнянно! Неповторно! І цих епітетів можна підібрати ще багато. Дівчатка, як справжні леді дефілювали по сцені. І це, незважаючи на втому і хвилювання.

«У поті чола» працювало і вельмишановне безпристрасне журі конкурсу. До складу якого увійшли: викладач школи моделей, букер агентства Арт-Моделс Наталія Кичан, директор фотостудії «Бліц» Деркач Віктор Анатолійович, директор школи Харів Б.Я, заступник директора з виховної роботи Бачинська І.М., методист управління освіти Матюшенко О.В. та випускниця школи 2010 року, переможниця шкільного конкурсу дівочої краси та гармонії «Квіти Весни», студентка РДГУ Воробей Анастасія.

І от, нарешті, журі залишили залу для підведення підсумків і визначення переможниці.

У залі йшло голосування за присвоєння звання «Міс глядацьких симпатій». Пристрасті й хвилювання сягнули апогею. І ось, момент істини – оголошення результатів.

Потрібно сказати, що без номінації та подарунка не залишилась жодна конкурсантка, а саме звання

«Міс Грація» отримала Ажнюк Софія (3-А),

«Міс Інтелект» - Шевчук Діана (3-Б),

«Міс Модель» - Бовгиря Алісія (3-В),

«Міс Талант» - Серветник Соломія (4-А),

«Міс Чарівність» - Теслюк Валерія (3-В),

«Міс Винахідливість» - Стихун Катерина (4-Г),

«Міс Фотомодель» - Стариченко Марина (4-В), яка до речі отримала в подарунок безкоштовну фотосесію від фотостудії «Бліц», Марина отримала ще один титул -  «Міс Глядацьких симпатій», а в подарунок – м’яка іграшка.

Але конкурс є конкурс, тож після тривалого обговорення журі оголосило ім’я переможниці – це учениця 3-Б класу Шевчук Діана.

Ми щиро вітаємо маленьку красуню, а всім іншим учасницям бажаємо нових конкурсів та перемог. Адже кожна з них після участі у нашому конкурсі стала сильнішою, дорослішою, впевненішою у собі.