Конкурс екскурсоводів-краєзнавців

17.02.2015 р. у ЗОШ № 27 пройшов міський відбірковий етап конкурсу юних екскурсоводів-краєзнавців. Основою виступу була тематична екскурсія «Збережемо пам'ять про подвиг». У свою чергу із загальної було виділено підтеми, які стосувалися сучасних подій ї подій минулого. Участь у конкурсі брали представники з 10-ти шкіл. Виступи були різними. Досить цікаво й зворушливо розповідали екскурсоводи про сучасних героїв «Небесної Сотні»,  рівнян Олександра Храпаченка, випускника ЗОШ № 10 та Опанасюка Валерія, батька дітей, що навчаються у ЗОШ № 6. Учні ж нашої школи розповіли реальну історію про добровольця – воїна Зарічнюка Івана, випускника ЗОШ №27, а нині солдата 1-го батальйону національної гвардії ім. Кульчинського. Сам Іван погодився надати предмети власної амуніції        ( бронежилет, бінокль та ін. речі), а також розповів про труднощі військових буднів на передовій.

Крім того прозвучала історія про загиблого льотчика підполковника ВПС Андрія Бєлкіна.

Додамо, що розповіді учасників дійсно зачіпали за живе, викликаючи гордість за справжніх мужніх патріотів нашої держави.

Попереду – фінал, і з 10-ти юних екскурсоводів було обрано найкращих, до них увійшли Гордієнко Віталій та Власюк Іванна із ЗОШ № 27. Які достойно виступили на фінальному етапі конкурсу 19 березня в краєзнавчому музеї та посіли призове третє місце.